Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy döntenétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy döntenétek a helyemben?

Figyelt kérdés

A most már csak volt barátommal 1 éve voltunk együtt. A héten szakítottunk, mert elolvasott egy privát beszélgetésemet FB-n. A levelezésben az volt, hogy egy közeli barátomtól kértem tanácsot, mert megtetszett egy kollégám és nem tudtam dönteni. Igazából kiakartam várni a végét, hátha csak egy pillanatnyi fellángolás az egész és utána minden mehet a régi kerékvágásban.


Csakhogy amikor a barátom elolvasta a levelezést nagyon durván kiakadt. Hozzám vágott egy üveget(pet palack volt ami kb félig volt vízzel), meg majdnem a fejemet a falba verte.


Most meg könyörög, hogy nem tud nélkülem élni.


2013. szept. 22. 08:45
 1/9 anonim ***** válasza:

A barátod reakciója eltúlzott volt, mert a tettlegességet elítélem. Meg azt is, hogy olvasgatja a magánbeszélgetéseidet a fb-on.


De nyilván okot adtál rá, hogy gyanakodjon, hogy ne bízzon benned. És méghozzá be is jött a gyanúja.


Én is kiakadtam volna őszintén szólva. Nem mondom azt, hogy jól tette, amit tett, de most mit vártál ezek után? Hogy örömtáncot jár?


24 N

2013. szept. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

elsőre :

miért tudja a jelszavad a fészen?????

ennyi eszed lehetne h nem egy ilyen oldalon kérsz tanácsot


ha mindezt személyesen beszéled meg az illetővel akkor nem lett volna ez a helyzet.......


am én nem fogadnám vissza ha megüt onnantól számomra egy senki lesz

2013. szept. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem tudja a jelszavamat. telefonról beszélgettem és csal lezártam már nem volt időm kilépni mert jött. és állítólag csak játszani szeretett volna, és egyből feljött a beszélgetés és akkor már el is olvasta.
2013. szept. 22. 08:52
 4/9 anonim ***** válasza:

telefon

saját accunt

stb...

magánügy semmi köze hozzá te meg legyél okosabb máskor

2013. szept. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Megszámoltam hány férfi szerepel a kérdésedben: 3.

Négy mondat, ebben három pali. Te aztán nem lopod a napot, nem irigylem a jelenlegi barátodat, sem a jövendőbeliket.


Van a jelenlegi barátod, van aki megtetszett és van akinek kiteregetsz mindent mindenki háta mögött tanácskérés ürügyén.

Ez a legsértőbb az egészben. Mert olyan van, hogy valaki megtetszik, de hogy ennek még egy ilyen nagy reklámhadjáratot inditasz csak azért mert uncsizol és igy talán érdekesebb lesz az életed az már egy másik kategória.

De egy biztos, te két szék közül nem fogsz a földre ülni, mert már elő van készítve egy harmadik akihez bármikor szaladhatsz.


Engem sosem látnál többé, biztosan nem lennék az életed része és hogy nélkülem merre fordul az életed az már a te dolgod, küzdjön az izgalmas életeddel valaki más.

Hogy szegény srác mégiscsak visszamenne, én azt mondom rossz döntés, ennek úgysem lesz jó vége. Te szeretsz egyszerre nem is két, hanem jelenleg 3 vasat a tűzben tartani, be kell lásd ha átgondolod hogy ebböl csak sok ellenörző kérdés, féltékenység és viták sorozata lesz aminek te is tudod a végét.


Mindkettötöknek azzal teszel jót ha azt mondod vége, ha erre nincs erőd akkor az elkövetkező fél éved igencsak viharos lesz, de hát te végülis erre vágysz. Unod az állóvizet, te akkor érzed jól magad ha izgis az életed.

2013. szept. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Nem tudom honnan szedted ezt az őrületes baromsagot. Tény hogy az egyik legjobb barátom egy fiú de rá soha nem tudnék úgy nézni hogy jaj de összejönnék vele( pedig jóképű fiú). Biztos nem hallottál még a fiú- lány barátsagrol. Úgyhogy csak 2 fiú van az életembe. Illetve most egy se de az exem okozza a galibát.
2013. szept. 22. 09:46
 7/9 anonim ***** válasza:

Hogyhogy honnan szedtem, hát te irtad le, itt van az orrom elött az irásod.

Fiú lány barátságról hallottam már, de a Mikulásról is hallottam már.


"Tény hogy az egyik legjobb barátom egy fiú de rá soha nem tudnék úgy nézni hogy jaj de összejönnék vele( pedig jóképű fiú)."


Hát ehhez marha okosnak kellett lennem hogy ezt átlássam. Nem a fenét nem tudsz úgy nézni rá, menjetek már a nők ezzel az óhéber szöveggel állandóan. A nők egész életükben kergetik a szivárványt, a néhai kislányból aki barbieval és kennel babázott, aki szivecskéket rajzolt mindenhová felnőttként megmarad az hogy mi csak barátok vagyunk.


Magam elé képzelem a szituációt, én vagyok ez a bizonyos harmadik akinek a tanácsát kikéred. Most nekem azt kell hallgatnom, hogy neked van egy barátod és van aki tetszik, mondjam el a véleményem te melyikkel dugjál.

Szerinted ez egy normális palit érdekel? Egy normális pali elkezdi napi 3 órán át ápolni a lelked, ha nem villan fel elötte a dugás lehetősége? Te komolyan ezt képzeled?

Max egy futóbolod vagy ha ratyi.


Nincs fiú lány barátság. Nincs ilyen, nem létezik. Mindig ott lesz a szexualitás kettötök között, egész egyszerüen mert mindkettötöknek ez egy alapvető feladata.

2013. szept. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Közel 6 éve jó barátom. Csak tudjuk mit akarunk a másiktól. És az minden csak nem kapcsolat
2013. szept. 22. 20:26
 9/9 anonim ***** válasza:

Jó, akkor majd 5 év múlva olvassuk a kérdésedet, hogy azt mondja: "elment az utolsó busz igy kénytelen voltam a régi jó barátomnál aludni, ittunk egy kis vodkát és egymásba gabalyodtunk.

Szerintetek megmaradhat igy a barátság?"


Már most leirom neked 5 év múlva mit fogok erre válaszolni: "Meg-meg, egész addig mig újabb 5 év múlva megint el nem megy a busz."

2013. szept. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!