Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? Nagyon szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Nagyon szeretem a barátom, de a tegnapi esemény óta össze vagyok zavarodva.

Figyelt kérdés
Már jó pár hónapja együtt vagyunk és én már nagyon szeretnék vele lefeküdni, de amikor ezt szóba hozom neki, akkor mindig keres valami kifogást. Egyszer régen próbáltuk, de nem ment neki, mert teljesen rástresszelt, egyszerűen fél. Azóta nem is próbálkozott. Azt sajnálom, hogy nem őszinte velem, megbeszélhetnénk a dolgokat és nem mellé kellene beszélni, ezt meg is mondtam neki a múltkor. Csak félek, hogyha erőltetem, akkor ugyanaz lesz, mint régen. Szeretnék neki segíteni, de így nem tudok. Én tényleg szeretem, legalábbis eddig a pillanatig teljesen meg voltam győződve róla, de ez elbizonytalanít. A legelején, amikor még nem voltam szerelmes belé, láttam, hogy határozatlan, félénk és egyebek. Az elmúlt időben elborított a rózsaszín köd és ezt el is felejtettem, de ez a tegnapi dolog most előhozta belőlem. A fejemben a szakítás gondolata is megfordult, pedig nagyon szeretem és nem akarom elhagyni. Csak valahogy nagyon megérint ez a dolog lelkileg, nagyon ideges lettem,stresszes, nyomaszt a dolog. Mert úgy érzem tehetetlen vagyok.
2013. szept. 22. 10:18
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Meg szerintem hiába halogatja, később se lesz jobb, egyszer túl kell lenni rajta neki is, aztán enni.
2013. szept. 22. 12:37
 12/15 A kérdező kommentje:
*ennyi
2013. szept. 22. 12:39
 13/15 kolosszus22 ***** válasza:
Mitől fél? A kudarctól, hogy nem lesz elég jó, illetve nem is tudja igazán hogyan kezdjen hozzá. Illetve pusztán a stressztől merevedési gondok lépnek fel. Most itt az a baj, hogy te is tapasztalatlan vagy, így pedig 2 olyan ember került össze akik nem tudják mit kezdjenek egymással. Ez így kicsit veszett ügynek tűnik, talán mindkettőtöknek egy tapasztaltabb partner kellene.
2013. szept. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

De én szeretem őt és nekem nem kell más, csak Ő...

Ismerőseim között is tudom volt, hogy mindketten szüzek voltak és két hónap után már lefeküdtek, azóta is együtt vannak és minden jól működik. Akkor ezt mi is meg tudjuk majd oldani nem?

2013. szept. 22. 12:57
 15/15 kolosszus22 ***** válasza:
Elvileg meg kellene, de ahhoz picivel tökösebbnek kellene lennie a srácnak, mondom iszogassatok kicsit, csináljatok jó hangulatot és próbáljátok úgy, jobb ötletem nincs.
2013. szept. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!