Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha ket embernek mas a szemelyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ket embernek mas a szemelyisege attol meg jarhatnak?

Figyelt kérdés
epp alakuloban van egy fiuval,aki nagyon tetszik s en is neki.Van kozos bennunk viszont kulombozoek is vagyunk.Chat-en nem indig meg a duma de telefonon s eloben igen,s meg persze az elejen vagyunk ugyhogy szerintem normalis.A baratnom egyszer latott minket egyutt,s azt mondta o nem ilyent kepzelt el mellem s ,hogy mas a szemelyisegunk...ez zavaro lehet? elore is koszi :)

2013. szept. 22. 12:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymást, akkor persze hogy járhattok.
2013. szept. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én a való életben ismertem meg egy lányt, aki zeneileg, stílusilag (ruha, zene, kaja minden) teljesen más, és elmondtam neki, hogy nyitott lennék felé, amit úgy érzek, hogy nem utasít el teljesen, de pont ezen különbségek miatt inkább (aranyosan) hivatalosan nemet mondott. Ettől függetlenül jól el szoktunk lenni, de a különbségek miatt egyszerűen lehetetlen a közös program, a közös élmény kialakítása. Persze lehet nálunk túl nagy a különbség, és nálatok ez nem olyan durva, ezért nem biztos, hogy neked is esélytelen a dolog. 22f
2013. szept. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
6%
szemejsieg persze persze......... ha eleg jol nez ki akkor jarsz vele akarmi van. fogadok meglatad beleszeretel. tevedek ??? lehet esetleg gazdag is akkor nedves is vagy mindig ha ra gondolsz illetve a penzere.
2013. szept. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Az embereknek mind-mind más a személyisége!!! -.-

Csöppet butaság, hogy a haverod ezt mondta. Persze, hogy más a személyiségetek... És szerintem neked kellene tudnod, hogy te mit érzel, működne-e vagy sem. Egyáltalán nem a haverod dolga, és főleg nem a miénk.

2013. szept. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A barátommal TELJESEN ellentétek vagyunk, rengeteg veszekedés szokott lenni belőle, ha stresszérzékeny vagy, nem ajánlom...de persze vannak a dolognak jó oldalai is
2013. szept. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Valamennyire jó is ha különböztök, addig amíg nem vagytok egymás ellentétei... Szerintem ezzel nincs baj :)
2013. szept. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igazából meg lehet próbálni, de szerintem előbb vagy utóbb ki fognak ütközni a különbségek, és az tönkreteszi a dolgot. Persze nincs ez kőbe vésve, de az ellentétek vonzzák egymást duma szerintem hülyeség. Bár a vonzalom lehet hogy meglesz egy darabig, a kapcsolat nem hinném hogy hosszú távon működhet.
2013. szept. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az én párommal is teljesen különböző az egyéniségünk. Számos dolgot fel tudnék sorolni amiben különbözünk. Mégis együtt vagyunk 8 éve problémák nélkül. Szerintem éppen ezért vagyunk olyan jók együtt. El nem tudnám képzelni hogy olyan makacs legyen mint én :D Már nem is lennénk együtt szerintem.
2013. szept. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha két ember a teljes különbözőség ellenére sokáig együtt van, az arra utal, hogy felszínesek, mert a közös nevező az életükben a szex. De ha ez mindkettőnek jó, akkor nincs min háborogni, de a tény az tény marad: szexkapcsolat extrákkal.
2013. szept. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8as vagyok! 9es ekkora baromságot amiket írsz :D komolyan röhögnöm kell. egyáltalán nem a szexről szól a kapcsolatunk. Nem mondom hogy tökéletes volt mindig is mert olyan nincs de minden problémát meg tudtunk oldani. Sosem volt felszínes a kapcsolatunk, imádjuk egymást. Mert ha nem így lenne már nem lennénk együtt. Azt hiszem ha már a családalapításnál tartunk elég csúnya szó a kapcsolatunkra az hogy "felszínes". Szóval nem kell baromságokat irkálni úgy hogy nem látsz bele. Kedves kérdező, ha szereted nyugodtan gyere vele össze. Igenis működhet jól!
2013. szept. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!