Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lesz mindenkinek barátnőj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lesz mindenkinek barátnője? Mi van, ha valakinek egyszerűen nem jut, mert közömbös a külseje, személyisége? Szoktak így egyedül maradni emberek?

Figyelt kérdés
2013. jún. 2. 12:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

igen , vannak emberek, akik egyedul maradnak.férfiak is nok is.ez van.

amugy meg ne hidd azt, hogy azok akik párkapcsolatban vannak , olyan hihetetlenul boldogok.

2013. jún. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én is agyaltam ilyeneken, de felesleges. Ha nem vagy kamugép meg rendes vagy, akkor lesz valakid. Csak ne fordulj be, meg ne legyél mogorva, és járj el társaságba...
2013. jún. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze, én eddig még nem találtam barátnőt.
2013. jún. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

"amugy meg ne hidd azt, hogy azok akik párkapcsolatban vannak , olyan hihetetlenul boldogok."


Ez a másik, ami aggaszt. Konkrétan azon tűnődöm sokat, hogy vajon hány férfi van, aki úgy házasodott meg, hogy kompromisszumot kötött az élettel, vagyis nem elégedett a párjával, csak elfogadta, akit dobott a gép. Meg hány férfi van, aki tele van frusztrációval, mert visszagondolva nem lehetett annyi nője és kalandja, mint akarta volna. Ezt akarom nagyon erősen elkerülni.



"Csak ne fordulj be, meg ne legyél mogorva, és járj el társaságba..."


Na, látod, itt kezdődnek a bajok :D Ha ezek bármelyikére képes lennék, nem irkálnék ki ide ilyen kérdéseket...

2013. jún. 2. 12:39
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs, hogy valakinek közömbös a személyisége. Valami biztosan különlegessé teszi. Innen már csak meg kell találni azt, aki számára ez vonzó.


Igen, rengeteg ilyen rossz házasság van, ez gyakoribb, mint hogy valaki egyedül marad. De semmit nem szabad ilyen görcsösen akarni. Másrészt ne arra koncentrálj, amit el akarsz kerülni, hanem arra, amit el akarsz érni.

2013. jún. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nekem tökmindegy, mire koncentrálok...


"Olyan nincs, hogy valakinek közömbös a személyisége. "


Miért, mi van mondjuk azzal, aki depressziós, állandóan otthon ül, nem megy ki sehova, nincsenek barátai, és nem csinál semmit?

2013. jún. 2. 12:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem csak így maradnak egyedül emberek, ennek nagyon sok oka lehet :S
2013. jún. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez a másik, ami aggaszt. Konkrétan azon tűnődöm sokat, hogy vajon hány férfi van, aki úgy házasodott meg, hogy kompromisszumot kötött az élettel, vagyis nem elégedett a párjával, csak elfogadta, akit dobott a gép. Meg hány férfi van, aki tele van frusztrációval, mert visszagondolva nem lehetett annyi nője és kalandja, mint akarta volna. Ezt akarom nagyon erősen elkerülni.


sajnos ezt nem lehet.még amelyikrol nem is gondolnád , az is ilyeneket gondol, hogy miért hagyott ki egy egy lehetoséget, meg ha alkalma nyílik rá, és nyilni fog, akkor megteszi, és kihasználja a helyzetet.sok ilyet láttam már.

a párkapcsolatok lényegében gazdasági kapcsolatok, az elején van egy kis szerelem vagy mi.meg arra jó hogy mégse vagy egyedul a nagyvilágba.

nem olyan jó ám párkapcsolatba élni.hiába van korulotte ilyen maszlag...

2013. jún. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!