Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátnőm mindenen kiakad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm mindenen kiakad akármit csinálok minden baj mindenbe beleköt mit csináljak?

Figyelt kérdés

Röviden

A barátnőm mindenbe beleköt a kapcsolatunkban.

Egészen nevetséges dolgokba is.

Például: felszállunk a buszra és ha leülök besértődik hozzám se szól utána egy ideig, mert hogy az nem férfias, és nem hiszi el nincs ennyi erőlétem hogy álljak... mert hogy az eddigi barátai mind bírtak állni a buszon metrón stb.

Az ismerőseimet nem akarja megismerni, ha úgy találkozok valamelyikkel hogy ő is ott van akkor ha leállok beszélgetni vagy csak fél percre akkor én vagyok a (g*ci)


A legújabb hogy múltkor rosszúl voltam, de azért elkisérgettem a városba össze vissza, csak nem volt annyi életkedvem mivel rosszul voltam.

Este már semmi bajom nem volt és találkoztam ismerősökkel, erre azt mondta hogy persze csak akkor vagyok rosszul ha vele vagy ha haverjaimmal akkor kapásból nincs semmi bajom . stb.


Nektek mi a véleményetek?


Hozzáteszem minden nap amikor találkozunk valamibe beleköt és összeveszünk majdnem mindig haraggal válunk el ( kivéve ha együtt alszunk)



2013. jún. 21. 14:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%

Ha felszállok a buszra akkor nekem szolgáltatnak, amiért én fizetek. Hadd használjam már ki azt amiért fizetek...

Én biztos elküldeném.

2013. jún. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
2%

Azért a buszos dologban igaza van.....nem kínáltad őt inkább hellyel???? Te leültél, őt meg lesz@rtad.....ebben igaza van teljesen.


És igen, abban is, hogy bezzeg ha vele kell menned vhova, az sz@r, de ha haverjaiddal vagy az már jobb? Neked nem való barátnő, ha így állsz hozzá...

2013. jún. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

a buszosnál, ha csak 1 hely van mindig megkérdezem hogy leülne e, de legtöbbször sok hely van.

Szóval ő lebír ülni mindenképp ha szeretne.


Arra hogy ha vele kell lenned, igen rosszul voltam napközben de délutánra semmi bajom nem volt, ha tehettem volna vele lettem volna egész este, csak aznap pont nem lehetett

2013. jún. 21. 14:05
 4/19 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem természetes, ami veletek történik. A nők néha bebábozódnak és pillangóból hernyóvá fejlődnek.

Nincs rájuk írva, hogy melyik marad normális. Kuplungosat fogtál ki.

2013. jún. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
látom mindenki megtalálta a kérdés lényegét. A BUSZ :D
2013. jún. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Itt a lényeg az, hogy úgy érzem minden tőlem telhetőt megteszek érte elkísérem bárhová bármikor, meglepem ha úgy érzem.

teljesen papucs vagyok, kutyának érzem magam de nem bírom elküldeni mert szeretem.

és semmi se jó amit csinálok

2013. jún. 21. 14:13
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

ez miért is gond, hogy TE ültél le? ettől ki is vagyok akadva, miért hiszi valaki, mert nő akkor neki kéne leülni,

igaz én soha nem ülök le, állni szeretek,

miért nem kíváncsi az ismerőseidre? akkor Rád sem kíváncsi, mert ami veled történik, hidegen hagyja

szóval, ha szex van az jó, ezen kívül semmi, el kellene gondolkodni, majd ezután dönteni, nem lesz tartós, sajnálom N

2013. jún. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A Katie ***** válasza:
Úgy tűnik, hogy mindennel van valami baja, amit te csinálsz...valószínűleg éppen te idegesíted. Ha ez így van, akkor a részéről kevés lehet az érzelem, sajnálom, de nem sok jót várhatsz ebben a kapcsolatban.
2013. jún. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Lehet h sokat vagytok együtt és ezért veszekedtek próbálatok ritkábban találkozni... Lehet h mostanába (az időjárás,vagy meg fog neki jönni, vagy a fáradtság miatt) hisztis állapotban van :S kérdezz rá h még is mi a baj h h mindig veszekszünk és hátha rájössz h mi bántja és miért rajtad tölti ki. de sztem több mint vszínű h sokat jártok össze mi is így voltunk a pasimmal h egymás agyára mentünk csak egymásnak éltünk... és veszekedtünk nap mint nap hol ő kezdte hol én majd megbeszéltük h ritkábban talizzunk és jó minden :)
2013. jún. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

a 2. válaszoló tuti 16 év alatti lány :D

amúgy nem illetek össze, szerintem keress mást

2013. jún. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!