Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy komoly veszekedés közben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy komoly veszekedés közben azt mondta a párom, nem akar tőlem gyereket, szerintetek komolya gondolta?

Figyelt kérdés
Tudom, hülye kérdés, de elviharzott itthonról, és nem tudom, kihez fordulhatnék... Nagyon csúnyán összevesztünk, apróságból indult az egész, aztán feljöttek a régi sérelmek, én pedig megütöttem. Ez azért borzalmas, mert én vagyok a nő. :( Azt mondta, nem akar így együtt lenni velem, amit meg is értek, én is undorodok magamtól. Mostanában sokat beszéltünk a babáról, én nagyon szeretném, mert fájdalmas gyerekkorom volt, szeretnék egy jobb családot. Minden erőmmel azon vagyok, hogy ne legyek olyan, mint anyám, de ugyanolyan kiállhatatlan, kötekedő féreg vagyok, mint ő. Ez, hogy megütöttem... tudom, nem mentség, de ez is otthonról jön. Szerintetek?
2013. szept. 22. 13:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele hogy pszichológushoz fogsz járni.
2013. szept. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem bizonyítod, hogy saját gyengeségeiden túl tudsz lépni addig biztosan komolyan gondolja.


A gyerek még egy stresszfaktor lesz, úgyhogy ha már most viselkedésibeli gondjaid vannak a kicsi csak még jobban előfogja hozni.

2013. szept. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bizony, hogy pszichológus... függetlenül attól, hogy most szakítotok-e, vagy sem. Mindenképpen menj el egyhez.
2013. szept. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Áh jobb neki,ha esélyt adsz arra, hogy mással legyen boldog...
2013. szept. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Beszéltünk, szakítani akar...
2013. szept. 22. 15:08
 6/9 anonim ***** válasza:
37%

Hány éves vagy? Egyébként meg nem értem, hogy miért a gyerek a kulcsa annak, hogy boldog legyél.

Azt meg végképp nem értem, hogy a szüleidnek mi köze ahhoz, hogy te jelenleg milyen ember vagy. Az, hogy te képtelen vagy magadon változtatni, nem a szüleid hibája, akármilyenek is voltak...

2013. szept. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Drek, ha ennyire vagy empatikus, akkor ne haragudj, de nincs erőm reagálni a kérdésedire.

A többieknek nagyon szépen köszönöm a választ, meg fogok változni.

2013. szept. 23. 07:08
 8/9 anonim ***** válasza:
33%

Teljesen mindegy, hogy én mennyire vagyok empatikus, amíg azt se érted meg, hogy csak és kizárólag te felelsz azért, hogy milyen ember vagy...

Ha én is olyan lennék, mint amilyenek az ősök voltak, mikor gyerek voltam, akkor most épp egy kocsmában fetrengenék részegen, vagy kórházban mert összevertek stb...

2013. szept. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A nők többsége ilyen. Ne csodálkozz magadon. Az hogy a nők angyalok csak egy fáma, amit nők kezdtek el magukról terjeszteni. A kétszinűség, utálatos viselkedés, aljasság minden női alapmodell velejárója. Kivétel egy két lehet. De nem is kivételnek mondanám, hanem csodának. Tapasztalatból mondom. Sajnos mindig olyan munkát sikerült kifognom, ahol sok nő dolgozik. És nincs rosszabb egy női főnöknél. Döntéseiben eszet, logikát ne keress! Tisztelet a kivételnek. És az a folyamatos szarkeverés, ami ilyen helyeken megy gyomorforgató.
2013. okt. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!