Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvagyok keseredve, a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvagyok keseredve, a barátom csak magára tud gondolni, velem van a baj?

Figyelt kérdés

Két éve együtt vagyunk,amióta ismerem ilyen,mindent úgy alakít,h neki jó legyen és mindenből ő jöjjön ki a legjobban,még akkor is,ha másnak bajt okoz vele.Eleinte úgy gondoltam,h majd megváltozik,általam vagy miattam.Ma már nem is értem mit reméltem.Teljesen mindegy miről legyen szó,mindenben magát helyezi előtérbe.

Valamiért szégyellem bevallani azt ami valós,soha nem hiv meg sehova,sose kapok semmit,de ez 100%-osan semmit jelent,ha nagyon kötelező(szülinap) akkor kapok,de máskülönben semmit.Ha elmegyünk kajálni,amit elvileg felcimkézett randinak,akkor is felezzük az árát,amit úgy oldd meg,h "Hu nálam,most nincs annyi pénz" de mindezt akkor mikor már pénztárnál vagyunk.Sokszor magamban csalódom,h nekem tényleg egy ilyen férfi kell.Van pénze,nem azért skótoskodik,mert nincs,hanem azért,mert gitár kell,meg erősítő,meg effektpedál,meg sorolhatnám.Nem kellene nekem a pénze,kell a fenének,de már engem is csak kihasznál úgy érzem.Kollégista egyetemisták vagyunk,szüleim engem nem tudnak úgy támogatni,mint őt,mégis sokkal több mindent kell nekem kifizetni,megvenni,mert valahogy szerinte ez igy oké.

Őrültnek tűnhetek,de senkinek nem tudom elmondani,mert ez már szégyen amit csinál.Ami pedig nem pénzbe kerülne,ott is csak ő a lényeg.Magát jobban szereti mindenkinél.

Az ágyban pedig áá,nem is érdemes megemlíteni,fekszik és vár.Nem is értem miért vagyok vele,csak visszahúz.

Csak nekem tűnik szörnyűnek? vagy ez tényleg nem normális? ugye nem minden fiú ilyen?


2013. szept. 22. 15:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
De még mindig a barátod. Hátőőő, miért is?
2013. szept. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%
pasid egy okos ferfi!!!! tiszetlet!! igy kell ezt csinalni. inakbb az a szegyen amit te csinalsz idejosz sirankozni amikor eltart es maris keredes h kivel csalhatnad meg.
2013. szept. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
Te egy nagyon buta lány vagy.
2013. szept. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

miért vagy még vele együtt??

nem igazán normális

nem mindegyik, sőt!!!!

2013. szept. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A feles fizetés tökéletes.
2013. szept. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem kell a pénze, de elvárod hogy ő fizessen mindent ?

Hogy is van ez ?:D

2013. szept. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

mikor szexelni akar, te is feküdj mint egy kinyúlt béka.


egyébként meg lépj le, ha nem felel meg.


mennyi időt akarsz még elpazarolni?

2013. szept. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nagyon mellé nyúltál én eleve nem pazarolnék ilyen számomra felesleges zenei cuccokra ha csak nem egy tehetség a barátod, vagy nem egy zenész, a szex....részvétem
2013. szept. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Feles dolog oké! De néha lehetne annyi benne, hogy ő állja a számlát, szimpla gesztus/odafigyelés, éreztetés, hogy fontos a barátnője neki! Másik az nem akkor mondani, hogy a pénztárnál, hogy huuu nincs nálam elég pénz! Kérdező mint nő legyen mindig készenlétben mert tapló a barátja és, hogy ne égjenek be a kérdező mentse ki magukat az égésből? Hogy is van ez?


Másik az a kérdezőnek kell megraknia a barátját az ágyban.. fekszik és semmi? Szánalmas a pasid amúgy, de mintha hasonló kérdést tettél volna már fel pár hónapja!


Javaslatom:


Leülsz és vele beszélgetsz és amit nekünk itt leírtál ezt neki szépen elmondod és kéred, hogy változzon meg! Amennyiben nem tud akkor szakítani kéne! De mivel gondolom szerelmes vagy vagy szereted ezért nem tudsz szakítani és nyeled neki!


Kitartás és sok sikert!



25F

2013. szept. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

utolsó.


"és nyeled neki" :DDD

2013. szept. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!