Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt élő párok! Ti pukiztok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt élő párok! Ti pukiztok egymás előtt?

Figyelt kérdés
2013. szept. 22. 15:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
9%

:D

Szerinted?

2013. szept. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Igen, de most nem fingversenyt rendezünk :D Ha jönni kell, akkor jöjön. 24/N
2013. szept. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen
2013. szept. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem!

És azt sem értem, ha vki igen.


Megtisztel minden vadidegent azzal hogy nem fingik a másik orra alá, de a párját, akit állítólag a legjobban szeret nem.


Érdekes szeretet tisztelet nélkül.


Attól hogy a másikat szeretem nem biztos hogy a bélgáza szagát is imádom. Undorító, ha vki fingik a másik orra alá.

2013. szept. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
non-stop!
2013. szept. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Itt senki se beszéld a másik orra alá fingással. Én el nem tudnék képzelni évekig tartó együttélésnél, hogy jaj se büfögni, se fingani, mert az undi. Aztán végig pánikba lenni, hogy jaj csak nehogy eleresszem magamat...
2013. szept. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%

még fingóversenyt is szoktunk rendezni néha.


F

2013. szept. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látom, tök mindegy ki mit válaszol, valaki mindenkit lepontozott :D Nincs jó válasz??


Mi nem élünk együtt, de mikor együtt vagyunk, akkor én nem szoktam előtte. Ő igen.


19L

2013. szept. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Engem lepontoztak, és kíváncsi lennék nemzetközi válaszokra is. A merev németek szeretik-e pl ha jól odapörkölnek nekik az orruk alá. Elég illedelmes viselkedés-e.
2013. szept. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Látom még mindig nem érted, senki se mondta, hogy odafingunk a másik orra elé...
2013. szept. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!