Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hibásnak éreznéd magad, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hibásnak éreznéd magad, és bántana a lelkiismereted, ha a volt párod öngyilkos lenne, mert szakítottatok?

Figyelt kérdés
2009. nov. 6. 08:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
40%
Szar lenne, de nem érezném magam hibásnak
2009. nov. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
25%
Ki is röhögném, ha ekkora hülye lenne.
2009. nov. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%

a döntéseit mindeki maga hozza meg.


de másszunk bele kicsit. ha azzal fenyegetőzik, hogy öngyi lesz, ha elhagyod, az csak annyit jelent, hogy semmi más tárgyalási alapja nincs a szaros életén kívül.


valószínűleg nem lenne öngyilkos. azok az emberek, akik tényleg megkísérlik, általában olyanok, akikről senki nem gondolná, hogy valaha is megfordult a fejükben.


amelyik kutya ugat, az nem harap ugye.

2009. nov. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
68%
Nem érezném magam hibásnak. Az ő döntése. Mi közöm nekem ahhoz, hogy ő így oldja meg a problémáját? Jó, persze nem röhögnék a hír hallatán, sajnálnám, hogy annyira gyenge volt, hogy nem tudta megoldani másképp.
2009. nov. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
26%
Van az a mondás, hogy aki hülye, haljon meg.
2009. nov. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy kérdés: Meg is tette vagy csak fenyegetőzött? Mert ha csak fenyegetőzött ez a legmocskosabb dolog a világon amit egy fél a szakítás után mond! Azonban ha meg is tette, akkor nem bántana, viszont egy ideig őrlődnék, az tuti!
2009. nov. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
77%
Akkor szerintem mindenki hibásnak érezné magát, és bántaná a lelkiismeret, akár mit ír most (hacsak nem nagyon durva szakítás volt). Más kérdés, hogy szerintem se okkal bántaná.
2009. nov. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

ma 09:35-nek


"Ha a párod öngyilkos lenne."

2009. nov. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
35%

Hát nemtom, azért nem tartom magam annyira sokra h bárki is öngyilkos legyen miattam XD Biztos h elgondolkoznék miért csinálta de már úgyse tudnék mit tenni, szal sztem gyorsan túltenném magam a dolgon.

16/F

2009. nov. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
30%
Nem, sőt büszke lennék hogy ekkora hatással voltam valaki életére, érzelmeire!
2009. nov. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!