Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hibásnak éreznéd magad, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hibásnak éreznéd magad, és bántana a lelkiismereted, ha a volt párod öngyilkos lenne, mert szakítottatok?

Figyelt kérdés
2009. nov. 6. 08:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
64%
Nem mert ha képes az öngyilkosságra a szakitás miatt, akkor a kapcsolat alatt is "bekattanhat" és hát kitudja mit csinálna velem,családommal,stb...egyértelmü a mentális probléma.
2009. nov. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
73%

OFF


Már éreztem úgy, hogy jobb lenne, ha megölném magam. Legegyszerűbb megoldás a bajaimra. De akkor annyi mindenről lemaradnék az életben + a családom porba sujtanám. Pusztán ez és a kíváncsiság tart meg engem. Mi lesz holnap? Mi lesz ezután?

2009. nov. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Úristen,akkor csak én vagyok ilyen hülye lelkis?Mert én biztos nem tudnám feldolgozni életem végéig....Meg aztán,belegondoltatok, hogy utána a családja, barátai,ismerősök,mind téged utálnának érte?
2009. nov. 6. 12:40
 14/21 anonim ***** válasza:
43%
A szerelem fontosabb annál, hogy a kegyes hazugság kategóriájába essen. Ha képes egy viszonzatlan szerelem miatt megölni magát (ami kinek nem volt soha?), úgysem segíthettem volna, mert nem vagyok pszichiáter.
2009. nov. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
ez nem viszonzatlan szerelem, ez szakítás
2009. nov. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nem nagy különbség. Mit tehetnél? Hozzámész szánalomból?
2009. nov. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nem, ő döntött így.
2009. nov. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem én az életben nem tudnám kiheverni. Kicsit amúgy is túl lelkiismeretes vagyok, biztos hogy magamat hibáztatnám. Hiszen szeretett. És valamikor én is szerettem. ÉS miatta ölte meg magát. Az ő hülyesége, de igen, nagyon is bántana.
2009. nov. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Hibásnak érezném magam kicsit... És ha a családja is nekemugrik őket tuti elküldeném kellemesebb éghajlatra... Amúgy közöm sincs a dologhoz, nem én nyírtam ki de azért ha belegondolok valamikor szerettem.... És most nincs. :S Azért ez gáz.


Ha viszont csak fenyegetne ezzel, tuti felkeresnék vmi szakdokit hogy lássa el lelki sebeit.... Csak én vagyok ennyire idióta???

2009. nov. 13. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
100%

Szia!


Engem az egyik exem egyszer megfenyegetett ezzel, hogy öngyilkos lesz, ha nem megyek vissza hozzá. Angliába akart menni és a tengerbe akart gyalogolni (Anglia adott oldalán!). "Csak én és a tenger, és egyé válunk majd." Annyira felhúztam magam a dolgon hogy elküldtem szó szerint a halál f..szára.

Nem volt egy szép szakítás, az igaz, de eleinte szépen kértem, hogy hagyjon békén. Mondanom sem kell, nem értett a szóból. Mikor csúnyábban mondtam neki, akkor reagált így.

Nem tudom, Te szeretnél olyan kapcsolatban élni, ahol a fél rád kényszeríti magát és nincsen szabad akaratod? Én 16 hónapig bírtam, az utolsó 4 volt a legrosszabb; próbáltam felkészíteni az elkerülhetetlenre, de nem vette a lapot.


Nagyon vacakul éreztem magam azért, amit mondott, hogy öngyilkos akar lenni, de nem bírtam elviselni a jelenlétét. Lehet, hogy önzőnek tűnök azért amiket mondok, de én is beteg vagyok. Illetve csak voltam! (Szerencsére!)

A jelenlegi párom mellett gyógyultam meg és segített túljutni azokon a problémákon amik nélküle megoldhatatlannak tűntek és lehet, hogy már nem is élnék igazából, mert felőrölt volna a betegségem. Az említett exnél csak egyre inkább mélyült a probléma és nekem is csak egyre rosszabb lett. Tudta mit érhetne el azzal, ha öngyilkossággal fenyegetőzik. Mocskos dolog volt Tőle; kihasználni egy betegséget, hogy valakivel együtt maradhasson...


"Ha valakit igazán szeretsz, engedd szabadon! Ha vissza megy hozzád, örökre a tiéd, ha nem megy vissza hozzád, sosem volt igazán a tiéd!"


19/L

2009. nov. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!