Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek küldjem el a "páromat"?

Figyelt kérdés
Májusban befogadtunk egy fiatalembert, összeveszett a szüleibel nem volt hová mennie. Anyámmal megbeszéltük, hogy azt mondom neki beleszerettem csak azért, hogy ne menjen el. Teltek a napok úgy élünk mint egy szerelmes pár, ő egyre jobban szeret engem és én is kedvelem őt. Két napja kibékült az apjával ezért most már hazamehet. Szerintetek küldjem el vagy ne okozzak neki fájdalmat?
2013. szept. 22. 19:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ásd el magad...
2013. szept. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
beszéljétek meg hogy hogyan tovább, haza megy-e vagy szeretne maradni. ha viszont te azt szeretnéd hogy ne maradjon akkor viszont finoman szólj neki hogy menjen szépen haza mert biztosan várja az apukája stb.. de mondjuk mi lesz ha megint összevesznek? nem lehet így élni hogy ha balhé van el megy otthonról.:/
2013. szept. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon remélem, hogy kamu. Nem lehet valaki erkölcsileg ennyire kisiklott.
2013. szept. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#2/3. A szülei évekkel ezelőtt megszakították vele a kapcsolatot. Eddig pesten élt, most májusban bukkant fel újra és mivel haza még akkor sem mehetett így befogadtuk. Pár nap múlva el akart tőlünk menni mivel nem akart a terhünkre lenni. A közeli városba ment volna hajléktalannak ekkor találtuk ki az egész sztorit.


Amúgy nem kamu, és mi a baj az erkölcsömmel?

2013. szept. 22. 19:27
 5/14 anonim ***** válasza:
Le is feküdtél vele, csak hogy ingyen lakhasson nálatok? :) Mert akkor én is beköltöznék!
2013. szept. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon nem helyes mások érzéseivel szórakozni, ez a baj! Viszont ha közben beleszerettél akkor szerintem beszéld meg vele mi legyen, kérdezd meg ő mit szeretne. Összeköltözni ilyen hamar normális esetben nem célszerű, főleg úgy, hogy már az elején egy hazugsággal indult a dolog (még ha csak jó szándékból is tetted). Gondold át, hogy valóban akarod-e, hogy ott maradjon.
2013. szept. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
ilyen a világon nincs
2013. szept. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mert eddig börtönben volt, nem? Dolgozni meg nem dolgozik, ti tartjátok el.
2013. szept. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem csodálkozom....
2013. szept. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%
Oh,happy day..when jesus washed..
2013. szept. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!