Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Páromat szeretném meglepni...

Páromat szeretném meglepni Ossian aláírásokkal, ugyanis régóta szeretne már szerezni. De hova küldjem a levelet? Esetleg tudja vki az e-mail címüket?

Figyelt kérdés
A levelezőcímük ki van írva a honlapjukra, ámde visszajött a levelem azzal hogy az a fiók megszűnt. Sajnos nincs olyan telefonszám amin jó eséllyel megmondják, se mailt nem tudok küldeni...:( Nem szeretnék lemondani a meglepetésről. Lécci segítsetek!
2008. nov. 28. 11:12
 1/4 anonim válasza:
100%
Ömm keresd meg a lemezkiadójukat. Hammer Records azt hiszem vagy ilyesmi..írd be a gugli keresőben, aztán a kapcsolattartót hívd fel mert ő esetleg tud ilyen ügyben intézkedni/segíteni akármi...
2008. nov. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg kapd el Endrét vagy egy másik tagot egy koncert után, úgy a legegyszerűbb. Menjetek el a pároddal, és mondd neki azt, hogy megláttál egy ismerőst, de mindjárt visszajössz :D A rockereknél ez általában nem úgy megy, hoyg sztárallűrök így meg úgy - alá fogják írni Neked a CD-t, vagy amit viszel, biztos vagyok benne.

Kiadón keresztül kicsit bonyolult lesz. Ha Endre nem is, de valamelyik tag másik tag nincs fent iwiwen?

2008. nov. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A társasági oldalakra nem is gondoltam de egy próbát megér! :)

A koncert kicsit necces ügy mert általában csak a Metálfesztre meg a Magyar rocknapokra tudunk elmenne és amikor sikerül sajnos soha nem tudunk a közelükbe férkőzni.Biztonságiak... (Hiába, vannak egyetemisták akik sokat tanulnak...)

Ha másképp nem megy beszélek a kiadóval :P

2008. nov. 28. 21:31
 4/4 anonim válasza:

Szerintem is koncert után. Valahogy csak van rá lehetőség :) Nekem van aláírásom az összes tagtól, buli után szerezte nekem a barátom, sőt, közös fotók is készültek ;)

Sok sikert!

L/19

2009. nov. 25. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!