Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 éves lány 32 éves férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves lány 32 éves férfi?

Figyelt kérdés
Mennyire működhet egy ilyen kapcsolat hosszú távon? A lány iskolába jár, a férfi dolgozik, nem egy városban laknak, csak ritkán tudnak találkozni. Nem, lehet hogy a férfi csak ki akarja használni a lányt, és csak szexre kell neki? A férfinak se gyereke, se felesége.
2009. nov. 6. 10:11
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
78%
Az összes infó alapján a véleményem az, hogy ez a kapcsi nem fog működni. Nagy a távolság, sok a korkülönbség, és valószínű, hog mindketten mást akarnak...
2009. nov. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 kolosszus22 ***** válasza:
73%
Nem fog!
2009. nov. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
neten beszélgetnek majdnem minden nap, meg telefonon tartják a kapcsolatot, találkozásig. egy 32 éves embernek tényleg ilyesmire van szüksége?! a legjobb barátnőmről van szó, és nagyon szerelmes. félek, hogy az az ember csak kihasználja.
2009. nov. 6. 10:17
 4/35 anonim ***** válasza:
57%
ez így kevés info. biztos, hogy nem könnyű, de működhet. szerintem itt pont a lány a gyenge láncszem, ahogy nő, észre fogja venni, mennyi más lehetősége van a boldogulásra, akár közelebb és gyakrabban is.
2009. nov. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
40%

Jobbat mondok: 16 éves lány, 38 éves pasas. + 200 km + a férfinak gyereke és exneje. Hónapokig net és telefon minden nap. Majd minden héten találkozás (persze mindkettőnek anyagi gondok). Évek múltán pedig összeköltözés.

6 éve tart a kapcsolatunk. És miért? Mert az életem párja és én is neki.

Vígan lehet, hogy a te barátnőd is így van. De persze, az is lehet, hogy a férfinak csak a szexre kell. De egy 17 éves fiúnak is kellhet ugyanúgy a szexre... Szóval ez hülyeség. És különben is, egy 32 éves, ha olyan típusú, egy 20-on éves suhancnak is nézhető kívül-belül. Az én páromról sem mondtam volna meg, hogy 38 éves, nem egy csoffadt, karót nyelt tata típusú ember, sőt, egy korombeli vígan elbújhat mellette.

2009. nov. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
57%
Nem öreg a 30-40 éves, csak a csaj túl fiatal hozzá. Szerintem 1000-ből 1 esetben működik, és ez az egy már megvolt, az előttem válaszoló..
2009. nov. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 kolosszus22 ***** válasza:
100%
Valszeg az előtted válaszolónak is pár évig megy majd, nem kell sok és ki fog ütközni a hatalmas korkülönbség, ebben biztos lehetsz. Egyébként szerintem azzal a férfivel nem stimmel valami aki 30-40 éves és tizenéves tinit akar magának. 22 vagyok, de még nekem se nagyon kellene egy 16-17 éves!
2009. nov. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
őszintén szólva, a barátnőm érettebb a koránál, sokan azt mondják, hogy olyan mintha 22-23 éves lenne mind belsőleg, mind külsőleg. nem volt jó gyerekkora, megedzette az élet, korán lett felnőtt. de én sem tartom normálisnak az olyan 30+ férfit aki 17 éves lányra hajt. egyébként fénykép alapján egy nagy nőcsábász pali, de a barátnőm oda van érte. és a vicc, hogy az anyukája 37 tehát csak 5 évvel idősebb a srácnál. mondjuk a barátnőm előző pasija 26 volt mikor összejöttek, és 2 évig voltak együtt. De akkor is furi helyzet, féltem őt.
2009. nov. 6. 10:46
 9/35 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem a kor nem minden. Attól, hogy valaki csak 16 évet élt, nem muszáj buta libának lennie, és attól, hogy valaki megélt 30-40 évet, miért lenne egy begyöpösödött vén p öcs, akinek egy tizenéves csak kúrogatásra kell? (mellesleg a fiúk nagyrésze 40-50 éves korra érnek be, ezelőtt tényleg suhancok.)

Meg figyelembe lehetne venni a pasas előéletét is, ha évente felszed egy tinit, majd dobja, az jelez valamit.. Arról viszont nem tehet, hogy akit imád és akivel teljesen passzolnak, az épp egy tizenéves.. Ez van. A tini mellette tapasztal és komolyodik, a csaj meg nem hagyja a pasast besavanyodni.

De az tény, hogy a korkülönbség ki fog jönni egy idő után. De attól még szerethetik egymást. Legalábbis én magamról nem tudnám elképzelni, hogy ha a párom 60 éves lesz, akkor kirúgjam, mintha mi sem történt volna. Lehet, hogy külön életünk lesz, de akkor is szeretni fogom.


Na de kedves kérdező, kettőn áll a vásár, szerintem mi nem tudunk okos tanácsokkal szolgálni, lehet, hogy kihasználja a pasas a barátnőd, de lehet, hogy életre szóló szerelem lesz belőle.. Ezt nem lehet tudni. Ismerni kéne a pasast és a barátnődet is, hogy mennyire ismeri az embereket, mennyire csak a rózsaszín ködöt látja, mennyire ismeri ő maga ezt a férfit.


üdv: a korkülönbséges lány

2009. nov. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen a pasinak főleg a szex kell. Nem kifejezetten kihasználja a csajt, de ha felbukkan egy olyan nőszemély aki a szex terén tapasztaltabb, gondolkodás nélkül dobni fogja a barátnőd. Tapasztalatból mondom, én is bevállaltam egy nagyobb korkülönbséget, aztán közénk állt egy hivatásos, és mondanom sem kell, hogy mi lett a vége.
2009. nov. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!