Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Főleg férfiak! Miért viselkedi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főleg férfiak! Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés

A legjobb barátommal mindig is vonzódtunk egymáshoz, és arról is szó volt régebben, hogy majd egyszer megpróbálhatjuk együtt. Csak hogy ő eddig kapcsolatban élt.

Nem sokkal miután szétmentek ő kezdeményezett nálam, de a nagy idill után nem sokkal mély depresszióba zuhant a szakítás miatt, majd később mikor rákérdeztem, hogy akkor most mi van, kijelentette, hogy ő nem akar velem járni, mert nem szerelmes belém, és ő neki szerelem kell.

Mivel eléggé maga alatt van (úgy hiszem még mindig nagyon szereti az exét), szerintetek lehet, hogy ezért érzi most ezt így? Változhat? Vagy ez ebben az állapotban is végleges döntés?

L19 F24


2013. szept. 23. 00:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Együtt is voltatok? Ha igen elszúrtad.
2013. szept. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
1 - nem, nem jártunk ha erre gondolsz
2013. szept. 23. 00:13
 3/26 anonim ***** válasza:

Szexre gondoltam, nem járásra!


Hagyd lenyugodni ha nem volt.

2013. szept. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Ezt csak ő tudja.

A nők bonyolultak.

2013. szept. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Én vagyok a női fél, volt szex.
2013. szept. 23. 00:15
 6/26 anonim ***** válasza:
59%

persze, hogy változhat.. ha majd leesik neki, hogy végleg vége a kapcsolatának akkor lecsap majd bármilyen adandó " vigasztaló " kapcsolatra, úgyhogy sz.tem addig is csak bátorítsd és tartsd vele a kapcsolatot


ja, és egy átlagos kapcsolat nem hiszem, hogy szerelemmel indulna, az időközben kialakul... vagy nem

2013. szept. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

"Együtt is voltatok? Ha igen elszúrtad."


Nem hagytad gyászolni. Elszúrtad, kapható voltál ár nélkül (elköteleződés).

2013. szept. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
7 - nem tudom mennyire számít, de nagyon rég ismerjük egymást és tudja, hogy nem fekszem le akárkivel. és ő sem tenné, ezért volt velem és nem valami idegennel.
2013. szept. 23. 00:21
 9/26 anonim ***** válasza:
40%
Ez elég érdekes férfi lehet!
2013. szept. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Senkivel sem kellett volna lennie. Ennyire nem feszíthette a ......


A szakítás elején jobb, pár hét után zuhan meg a hangulat. Az elején belázadt, megrakott téged és most semmire sem vagy jó. Hülye voltál amikor belementél.

2013. szept. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!