Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Jó ideje együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Jó ideje együtt élek egy férfival aki ugyan azt mondja el akar válni, de az anyagiakra hivatkozva mégsem válik.

Figyelt kérdés

Van három gyereke a házasságból, de mikor összejöttünk is gyerektartást fizetett amiben megegyeztek közösen egy különélési megállapodásban. Jelenleg én kilátástalan anyagi helyzetben vagyok és gyereket várok tőle. Viszont a neje még mindig nem mondott le róla és szerelmes emailekkel bombázza.

Nem tudom meddig bírom és mit csinálhatnék?



2013. szept. 23. 01:55
 1/8 anonim ***** válasza:
vond be harmadiknak a nejét
2013. szept. 23. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

ezt megszívtad :/

sosem fog elválni az ilyen,nem hiszem el,hogy bedőltök az ilyeneknek

ez hihetelen

majd ott fogsz maradni a gyerekkel a nyakadon,mert visszamegy a nejéhez

mondjuk gyerektartást te is kérhetsz,de innentől kezdve,hát..passz :/

hány éves vagy?

2013. szept. 23. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%

Hihetetlen komolyan mondom, h 2013-ban ilyen szart még mindig megesznek a nők.

Nem hiába vagytok segg hülyének nézve....

2013. szept. 23. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem azért kérdeztem , hogy mocskolj , mert beleszerettem valakibe . Köszi
2013. szept. 23. 02:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Nehéz helyzetbe kerültél amiből csak a pároddal közösen tudtok valamennyire kikecmeregni. Csak közösen találhattok rá megoldást. BESZÉLJÉTEK meg!
2013. szept. 23. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem mocskolódás, csak őszintén megmondják, mi az ábra.

De a szerelem vak.

2013. szept. 23. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Már bocsi, de nem őszinteség csak max egy sértődött emberke rugdalása, mert nem tud abba rúgni aki hasonlót csinált vele. És csak jelzem , mindenkit át lehet baszni és az érzelmekkel tudsz a másiknak a legnagyobb fájdalmat okozni.
2013. szept. 23. 09:20
 8/8 anonim ***** válasza:

Pedig igazuk van.

Csak hiteget téged, esze ágában sincs elválni. Az csak csalétek, hogy lefeküdj vele.

Majd rájössz, pár év múlva te is, amikor eloszlanak a fejedből a rózsaszínű felhők.

2013. szept. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!