Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nyár ótta járok egy lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyár ótta járok egy lánnyal, kit 2éve már ismerek, idén osszejottunk, egymásba is szerettunk. Mindketten huszonévesek vagyunk, igaz kozelebb a 30felé. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
A napokban tudtam meg h fél éve végzodott 1évig tarto viszonya 40koruli családos pasival, kit kissé ismerek is, ráadásul egy rendor, a mi kis telepulésunkon. Megrázott ez az egész, nemígy ismertem h képes szeretoként szinte bemenni egy házasságba. Tudom nemvoltam még neki, de akkor is zavar. Szerintetek? Kérném véleményeteket.

2013. szept. 23. 09:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A te hátad mögött is megtenné, csak idő kérdése. Neked kellene dobnod a csajt, de még nem most.
2013. szept. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
szerintem a múltja miatt hagyd... ne agyalj ezen... mindenkinek vannak hibás lépèsei, amiket megbán, lehet rájött hogy butaságot csinál, és ezért lett vége. ha pedig ennyire zavar kérdezz rá!
2013. szept. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Azért lett vége mert a pasi lekoppintotta,állítólag beleszeretett és nemakarta a családját elveszíteni.
2013. szept. 23. 09:09
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Jóhiszemű a második válaszoló. De lássuk be, hogy a kérdező kedvéért nem fog megváltozni alaptermészete, meglévő értékrendje. Vagy ahogy népiesen mondják: kutyából nem lesz szalonna.
2013. szept. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Viszont valahol oszinte volt,nemlett volna muszály elmondania,igaz nehezen,de elmondta.. valahol osszehazudhatott volna bármit,hiszen még pletykaként sem beszéltek roluk.. így nemvolt muszály h megtudjam
2013. szept. 23. 09:15
 6/13 anonim ***** válasza:

Voltam egy csajjal, akit az előző pasija verte, kihasználta, megcsalta. Én mimdent, amt csak tudtam megadtam neki mégis masokkal flörtölgetett mellettm, félre érthetően beszélt meg más fiukkal randizgatott. Csak arra voltam jó neki, hogy az exének meg mutassa, igen is kell még valakinek. Nagyon fel voltam háborodva a "kapcsolatunk" elején arra a csávóra, de már értem miért bantotta a lányt. És hát ebből a szukából sem lesz szalonna. Ha jót akarsz magadnak, kerüld ki nagy ívben! A tettei nem elég beszedesek? Komolyat ne akarj mert sírás lesz a vége.

Ez a véleményem.

2013. szept. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

# 6:

Mintha csak az én exemről olvasnék. Detto ugyanez volt, bántotta, eltiltotta az előző barátja mindentől és mindenkitől, néha meg is ütötte... én jó voltam hozzá és lazán kavart másokkal. Aztán most szakítás után, megint egy agresszív köcsöggel van, aki eltiltja mindenhonnan, mindenkitől...


Ráadásul az exem szintén nem volt rest lefeküdni feleséges, családos férfiakkal még előttem... Én is csak néztem, de gondoltam, hogy úgyis megváltozott. Aztán egy frászkarikát.

2013. szept. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ez volt az egyeduli ilyen,amit ha akart volna elis titkolhatott volna..magányos volt és ez a pasi felszedte,aztán jott minden magátol.. namakarom védeni,én is elítélem az ilyesmit,de ez van.. akkor szerintetek vegyek erot magamon és dobjam?
2013. szept. 23. 10:23
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem ő ment félre, nem az ő hibája leginkább. Okosnak tényleg nem mondanám.
2013. szept. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

# 8:

Ha több ilyen históriája nincs, akkor ne dobd. Ha nem csalta meg a másikat az előző kapcsolataiban, akkor minden bizonnyal téged sem fog. Én csak leírtam az én esetemet és ő, megcsalta eddig az összes barátját, már beleértve engem is. # 7 voltam.

2013. szept. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!