Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kidobnátok a pasit ha több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kidobnátok a pasit ha több hónap találkozgatás után sem mondaná ki hogy jártok?

Figyelt kérdés
Szex az persze legyen, de kapcsolat még ne, mert neki még idő kell hozzá. Jól érzem hogy ez egy nagy kamu?
2013. szept. 23. 12:28
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Sajnos úgy tűnik, hogy nem egyenes veled. Mondd meg neki, vagy jártok vagy szevasz.
2013. szept. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Az hát! Ne fecséreld az időt.Szexelni meg lehet mással is...
2013. szept. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Aha.
2013. szept. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:

és fordított esetben? vagyis ha a lány nem akarna még járni, de pl. szexet már emlegetett? akkor mi van?

ha ilyenkor "ki kell dobni", akkor a kapcsolatot is teljesen meg kell vele szakítani?

most ezt komolyan kérdezem.

2013. szept. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Így van, pontosan. Ha pedig azzal húzódik el, hogy hát ő csak barátságot akar tőled, akkor mondd nyugodtan: szexmentes barátság is létezik. Lányok, tartsunk össze, mert a srácok nagyon elpudingosodtak.
2013. szept. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Kedves 4-es, látszik, hogy egy tapasztalatlan férfiú vagy. A te verziódból van a legkevesebb, nem kell mindig azzal takarózni.
2013. szept. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Elég kamu valószinüleg nem akar kapcsolatot csak szexet de ezt igy tudta csak megfogalmazni
2013. szept. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
nem tudom, én kezdtem azzal a dolgokat, hogy csak szexre kell a srác, és ő akart többet (viszonyt). Viszont mikor mondtam neki, hogy nekem nincs olyan hogy koztes, vagy csak néha összejárunk szexelni, vagy rendesen együtt járunk. De az hogy kézenfog az utcán, állandóan szeretget és minden nap felhív de nem mondja ki hogy ez párkapcsolat ha rákérdezek, az nekem nem megy...ez így nagyon szemét dolog mert a viselkedése miatt én simán kezdtem komolyabban venni a laza szexkapcsolatnál a dolgot.
2013. szept. 23. 12:36
 9/33 anonim ***** válasza:
én is voltam ilyenben,1 évet rápazaroltam egy ilyen emberre!
2013. szept. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

kamu. ne magyarázkodj magadnak.

több hónap után sme jártok, de szex van...

perszeee...csak kihasznál, szép vagy sem, elhiszed vagy sem ez van!

2013. szept. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!