Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől érzed magad biztonságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől érzed magad biztonságban egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
2013. szept. 23. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nőnek érezhetem magam a párom mellett és ha őszinte velem. Szerintem a játszma nélküli kapcsolat az igazi, ahol tényleg érzelmek vannak és nem kell törekedni a hűségre, hanem magától értetődő.


27/N

2013. szept. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez egy jó kérdés, de nem tudnám megmondani.


Ha azt látom, hogy a barátom elégedett, boldog, és úgy alapvetően jól elvan velem, nincs szüksége másra, nem kacsingat kifelé.


Szóval ha mellettem férfinak érzi magát és boldognak, akkor úgy gondolom "bizotnságban" vagyok.

2013. szept. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Megnyugtat, hogy van valaki mellettem akiben bízhatok aki szeret engem jó érzéssel tölt el és ettől boldog vagyok. Ja mégse mert most nincs.:(

18/L

2013. szept. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!