Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14 éves multam és le szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves multam és le szeretnék feküdni a barátommal! Nagyon szeretem és már 1 és fél éve ismerjük egymást! Ugy érzem h testileg és lelkileg is felkészültem erre! Hülyeség e ami fogok csinálni?

Figyelt kérdés
2008. júl. 3. 23:54
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Ha bízol benne és tényleg késznek érzed magad rá,megfelelő védekezés mellett nem hülyeség.
2008. júl. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vannak bizonyos dolgok, amik viszont kellenek, még így, ha már felkészültél rá! Ez kezdésnek jó. Ha kiváncsi vagy, mik azok, szólj, de szerintem mások is ki fogják fejteni.. szal védekezés, felkészülés...
2008. júl. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
10%
Ha engem kérdezel, én a Biblia alapján azt mondom, hogy várj vele a házasságig. Az én környezetemben ez megy, és - nemcsak emiatt - de elég stabilak lesznek az olyan házasságok, ahol ez így történik.
2008. júl. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Örülj hogy ilyen barátod van aki ennyit várt rád, sokáig viszont nem szabad húzni a dolgot mert beleunhat a várakozásba és mást keres. Szerintem nem csinálsz hülyeséget csak vigyázzatok, védekezzetek rendesen!:)
2008. júl. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
9%
És mekkora a pasi farka? Remélem rendesen előkészít előtte :D
2008. júl. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszotokat!kösz az összes tanácsot,az utolsó válaszadónak üzenem hogy nem tudom h mekkora majd meglátom :P
2008. júl. 4. 09:25
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha védekeztek és tényleg felkészültetek rá agyilag is,akkor nem lehet baj,vannak korán érö tipusok.

Annak a hülye elsö válaszolonak meg üzenném megint,hogy itt ne probáljon már megtériteni senkit,keressen fel egy vallási oldalt és iroga oda a baromságait.

Tényleg,nagyon boldog élete lehet ugy egy embernek,hogy házasságig(pl.:25 éves kor)azt sem tudja mi az a szex és folyamatosan vesziti el azokat,akiket szeret,mert nem akar szeretkezni velük házasságig.Ez aztán valöban a boldog élet titka...

2008. júl. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Az elözö vagyok.

Szoval tedd meg,ha késznek érzed magad,nehogy emiatt bünösnek érezd magad.

De azt tudnám tanácsolni,mivel irtad,hogy még nem tudod mekkora van neki,(akkor gondolom nem láttad még),hogy elötte ismerjétek meg egymás testét,vérhattok még egy kicsit.

Gondolom nem pettingeltetek,probáljátok ki,hasznos lesz már a szeretkezésnél is,arrol nem is beszélve,hogy akkor már nem fogsz ugy izgulni.

Nagyon jó dolog,egy próbát megér:)

2008. júl. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én is 14 évesen, fél év után tettem meg vele..azóta is együtt vagyunk.
2008. júl. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Annak a hülye elsö válaszolonak meg üzenném megint,hogy itt ne probáljon már megtériteni senkit,keressen fel egy vallási oldalt és iroga oda a baromságait."


Én vagyok az első válaszoló. Ha más a véleményed jogod van megmondani. De én nem személyeskedtem veled, meg senkivel sem, úgyhogy nem tudom, miért kell hülyének nevezni. Ha nincs igazam, érvelj. Ne ad hominem (a személyt támadva), hanem ad rem (a tárgyhoz tartozót).


Sehol nem írja ezen az oldalon, hogy csak a korszellemnek megfelelő trendi véleményeket lehet itt hangoztatni, hanem talán a többségitől eltérő vélemény is, nem? És nem "térítettem", hanem abszolút a tárgyhoz tartozót írtam, igaz, hívő szemszögből.



"Tényleg,nagyon boldog élete lehet ugy egy embernek,hogy házasságig(pl.:25 éves kor)azt sem tudja mi az a szex és folyamatosan vesziti el azokat,akiket szeret,mert nem akar szeretkezni velük házasságig."


Miért kellene valakit elveszítened attól, hogy még nem fekszetek le? Én nem tudtam, hogy az igazi szeretet megszűnne a szex hiányától. Amúgy a feleségem 28 éves koráig várt rám szűzen, és nem hiszem, hogy nagyon sok emberről lemaradt volna. De ha lemaradt is volna valakiről, az igaziról nem maradt le.


"Ez aztán valöban a boldog élet titka..."


Én nem is szándékoztam a boldog élet titkáról írni, mert az már lehet, hogy térítés lett volna. Mindössze azt állítom, hogy stabilabb egy házasság, ha előtte nem kufircoltál 10 emberrel 14 és 24 éves korod között.


Nézd meg, hogy hány házasság végződik ma válással, és nézd meg, hogy amikor ezek az "őskori dolgok" voltak az olyan általános vélemény, mint ma, amit ti mondotok, akkor hány válás volt.


Szerinted nem játszik közre a családok széthullásában, hogy amíg valamikor a társad az egyetlen volt, ma már a férjed/feleséged a 25. a sorban, és talán csak az különbözteti meg az előzőektől, hogy elérkeztél abba a korba, amikor már házasodni szokás?


Várom az ÉRVEIDET, nem a személyem ellen, hanem az ellen, amit mondtam.

2008. júl. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!