Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18 éves vagyok és barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves vagyok és barátommal 2honapja vagyunk együtt, nagyon szeretjük egymást és szombatra terveztük az első szeretkezésünket! Én még szüz vagyok, de úgy érzem felkészültem rá! Mit tegyek? Túl korai?

Figyelt kérdés
2008. júl. 3. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
18 evesen nem korai...2honapra?hat ha szeretitek egymast es tenyleg fel v keszulve!A srac ha nem szűz,ne aggodj biztosan tudni fogja mit tegyen,te csak sodrodj az esemenyekkel!sok sikert!
2008. júl. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Próbáld élvezni, engedd el magad :)
2008. júl. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ő nem szüz és biztos vagyok, hogy ovatos lesz velem!
2008. júl. 3. 17:53
 4/8 A kérdező kommentje:
Ő nem szüz és mondta, hogy nagyon ovatos lesz én meg bizom benne :)
2008. júl. 3. 17:54
 5/8 anonim ***** válasza:
ha tenyleg megbizol benne akkor nem lesz gond. azert tudasd vele, ha valami nem eppen kellemes
2008. júl. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne korai??? Egyáltalán nem kéne, hogy az legyen. De ezt nem időben kéne mérni, hanem, hogy mikor hasit beléd a vágy, hogy márpedig, én most azonnal akarom készen vagyok. Ha gondolkozol, és ilyen kérdéseket teszel fel, akkor kár hozzákezdeni. Hiába bizonygatod, hogy felkészültnek érzed magad rá...
2008. júl. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem kell mindenen beparázni. Egyébként megsúgok valamit.. abból, h elmondod hány éves vagy, és mióta vagytok együtt, a kívülállók ebből a két adatból szerintem nem fogják megmondani a tutit, szerintem nem ezek a legfontosabbak.

Mikor találunk valakit, és beleszeretünk, és érezzük, h ő az, szerelem első látásra, akkor igazából sokkal többet számít, h mit súg a szíved, minthogy mióta vagytok együtt! Csak ezt akartam ezzel mondani. Csakis TE tudod, h korai-e, és csakis Te döntöd el, hogy lesz. Csak hallgass a szívedre, és ha őt ismered, és szereted.. akkor mért mondaná meg más, hogy mit kéne tenned?

2008. júl. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szia! én is 18 évesen 2 hónapra rá veszítettem el a szüzességem és már nagyon vágytam rá elsö perctöl fogva, hogy együtt legyünk... é nagyon is biztos voltam magamban:) szóval nem korai, ha szereted:)
2008. júl. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!