Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy találhatnék magamnak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találhatnék magamnak egy szerető barátnőt?

Figyelt kérdés

adott élethelyzet:

-diplomával rendelkezek

-volt már munkám de most nincs és egyelőre reménytelen h legyen mert nincs pénz költözni máshová

-nem egy Budapesten élek...vidék

-a családdal kezd megromlani a viszonyom (apámmal főleg, anyám még úgy ahogy)

-lóvém nincs, barátnőm sem


Mit tegyek, hogy legalább egy szerető lelki társat, partnert találhassak magamnak aki támogat és cserébe én is szerethetem? nincs biztos pont az életemben.


Azt ne mondjátok h bulizzak, mert nincs miből, nem vagyok olyan típus. Itt semmi sincs ebben a vidéki városban mindenki elment innen aki meg potenciálisan szóba jöhetne az már foglalt.

Huszonéves pasas vagyok.


2013. szept. 23. 20:25
 1/8 Pain for Pleasure ***** válasza:
Szerintem először nem barátnőt kellene találnod.
2013. szept. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de nem érted? nincs érzelmi támaszom. a barátaim is leléptek stb.
2013. szept. 23. 20:27
 3/8 Pain for Pleasure ***** válasza:
De pontosan megértelek, jobban, mint gondolnád. Arra céloztam, hogy először érdemesebb lenne munka után nézni.
2013. szept. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

úristen de átérzem...Vidéki vagyok, annyi a mázlim, hogy van munkám és nem vagyok teljesen egyedül, van egy-két barátom. De időm nagy részét egyedül töltöm , nekem sincs lehetőségem ismerkedni, mert én sem vagyok bulizós típus. Jól elvagyok néha, de el szoktam gondolkozni, hogy hogyan lehetne ebből kitörni ?? Nem élet ez így...


Bocsi, azt hiszem nem adtam tanácsot, de ha rájössz a receptre, kérlek továbbítsd nekem is, nekem is jól esne, ha kicsit szeretgetnének :)

2013. szept. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

3 tudod mióta keresek országos szinten állást? istentelen idők óta. ráadásul nem gagyi a diploma sem. gyakorlatias diploma. egyszerűen nem vágom mi kellene a munkaadóknak. hogyan törnél ki ha tudod hogy nincs lóvéd és vidéken is laksz? már azon is agyaltam az életrajzom van rosszul megcsinálva hogy több helyen kb hülyén néznek rám.

meg mindenhova hálózatépítőt keresnek, biztosítóst meg marketinges termékmenedzsert. én ezekhez nem értek. én természettudományokat tanultam. mivel nem vagyok ismerőse senkinek sem a városban meg barátom is csak kevés van nem is tudnak jobbára a létezésemről a cégek pedig már helyi szinten is beadtam sok helyre. de itt nincs fejlesztés ilyen területen. vagyis lenne, de mivel nem vagyok rokon, ismerős, akármit csinálhatok. egyszerűen meg vagyok lőve és már az egészségem is kezd rámenni. pesti cégek meg ha meglátják hogy kb 100 km re lakok onnan, szóba sem állnak velem. el akarok koccolni otthonról, már nem bírom ezt.

2013. szept. 23. 20:37
 6/8 Lamakid333 ***** válasza:

Lehet nem segítség, de én ezt úgy oldottam meg hogy kerestem az adott városban egy olcsó albérletet, és egy olyan munkát amire felvettek, legyen az bármilyen. Operátori munkakörben kezdtem, havi 90-ért, 60 volt a lakás fenntartása. Szegényesen éltem, de így oda tudtam költözni egy nagyvárosba, majd 2-3 hónapra rá lett állásom a képzettségemnek megfelelő, és a fizetésem is jócskán emelkedett. Nem sírni kell, hanem elkezdeni megmászni a szamárlétrát a legaljáról. Sosem fogsz kapásból diplomás munkahelyet kapni ha messze laksz. Esélytelen. Vagy belátod hogy neked kell engedned, és teszel valamit hogy jobb legyen neked, vagy maradsz magadnak és otthon.

Azóta van feleségem, és jön az első babánk.


Sok sikert kívánok neked!

2013. szept. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Pain for Pleasure ***** válasza:

Tudom, hogy rohadt nehéz bekerülni, mert szinte mindenhol a protekció számít meg az ország helyzete is katasztrofális.

Sajnos csak azt tudom mondani, hogy ne add fel, próbálkozz tovább, remélhetőleg minél előbb sikered lesz.

Barátnő témában nem tudok segíteni, ha nem mozdulsz ki, nem tudnak észrevenni. A netes ismerkedést meg se említeném, gondolom nem távkapcsolatra vágysz.

Kívánom, hogy legyen szerencséd minden téren!

2013. szept. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm! ÍGy fogok tenni!

No pain, no gain.

2013. szept. 23. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!