Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan, hogy valaki csak szeretőnek jó? Vagy mindenkinek lehet esélye normális párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

2013. szept. 18. 10:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem lehetséges.
2013. szept. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Na de melyikre gondolsz? :D
2013. szept. 18. 10:59
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Esélye mindenkinek van normális párkapcsolatra!

Csak az a kérdés, ki hogyan használja ki ezt a lehetőséget, hogyan él vele ...!?

2013. szept. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Hogy szerintem van olyan, aki csak szeretőnek jó. Semmi negativitás nincs a véleményemben, én is ilyen vagyok. Kicsi korom óta egyedül nevelkedtem nagyobb részben, nem igazán értek a társas kapcsolatokhoz. A puszta testiséget meg tudom adni, de az érzelmi háttérrel már bajban vagyok.
2013. szept. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem is vettem negatívnak csak nem tudtam melyikkel értesz egyet. Nagyon köszönöm a választ, hasznos volt.
2013. szept. 18. 11:05
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

ÚÚÚÚÚÚÚÚÚRRRRRRRRRR IIIIIIIIISSSSSSSSSTTTTTTTEEEEEEENNNNNNN

Ilyen kérdést.

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Senki sem alapjáraton szerető. ha valaki csak az tud lenni, saját hülyesége és hibája, max a sarokban depizhet miatta. De a normális kapcsolatra, mindenkinek megvan a lehetősége.

A szerető lét nem egy normál állapot, akinek esze van nem akar egy háromszög egyik csúcsa lenni.

2013. szept. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Normális kapcsolatra mindenkinek megvan a lehetősége maximum vannak olyan emberek akik nem passzolnának kapcsolati szinten de az ágyban igen ezért lesz belőle csak szex
2013. szept. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Senki nem szeretne alapjáraton szerető lenni nyilván. :D

Szerintem nem mindenkinek lehet esélye normális párkapcsolatra,ha nem találkozol olyan emberekkel az életedben pl.,akivel el tudnál képzelni egy komoly, normális kapcsolatot.Tudom sokan hülyeségnek mondanák amit írtam,de hát itt vagyok az élő példa rá. :)

2013. szept. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Én sem akarok az lenni, és nem mondom hogy annak születtem. De úgy alakultak a dolgok, hogy kizárólag így sikerül nőhöz közel kerülnöm. Na most lehet, hogy az én hülyeségem miatt van, de már visszapörgetni nem tudom a dolgokat. Csak nem tudom ez így működik-e hosszú távon, ha ezt az életmódot követem.
2013. szept. 18. 11:16
 10/18 anonim ***** válasza:
Kérdező: nálam hasonló a helyzet,csak nőben. A kapcsolataim nagyrészéből nem lett komoly kapcsolat,mert nem akartak komolyabban,és sokszor a tudtomon kívül lettem szeretői státuszban.Volt egy komoly kapcsolatom,és az előtt illetve az után mostanság is,csak olyanok találnak meg,akik szeretőnek szeretnének.Most épp odavagyok valakiért,aki egyedülálló,mégsem lehet köztünk igazi párkapcsolat...
2013. szept. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!