Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akiknek volt szeretőjük,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek volt szeretőjük, milyen volt, meddig tartott, szerelmesek lettetek e, hogy bírtátok amikor vége lett?

Figyelt kérdés
Meséljetek történeteket, ha volt szeretőtök valaha, akkor mennyi dieig, hogy szerveztétek a találkákat, miket csináltatok együtt. Esetleg aki beleszeretett a szexpartnerébe? És amikor vége lett hogy dolgoztátok fel?

2013. szept. 19. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam szerető 4 hónapig, a srác nyílt lapokkal játszott, rendőr volt és el volt telve magától látszólag, de nagyon érzékeny és gyengéd pasi volt. Már az elején mondta, hogy csak szexet akar, 7 éve van bnője és szerintem már elejétől fogva csalja. Nekem csak rövid ideig ment, mert nagyon jó pasi volt és kezdtem belezúgni , tehát viszlátot mondtam én nem bántam meg , de azt sem , hogy vele voltam . Tapasztalatnak jó volt, de szeretőnek lenni számomra megalázó és kevés esélye van, hogy bármelyik pasi elhagyja a párját a szeretőjéért, illetve ha el is hagyná én sosem lennék biztos benne, hogy velem nem tenné meg ugyanezt. Röviden ennyi.


27/N

2013. szept. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Fél évig volt, mert utána szakított a barátnőjével és azóta együtt vagyunk. Elmondása szerint ő előbb lett szerelmes mint én, de nekem sem kellett sok. Nem félek attól, hogy megcsal, én pedig hűséges vagyok hozzá.
2014. máj. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!