Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vehetném rá a szüleim?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vehetném rá a szüleim? Volt már v. ki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

1.komoly barátommal vagyok együtt. Együtt szeretnénk aludni, már fél éve együtt vagyunk.

Az ő szülei nyitottabbak erre. Nem rég úgy aludtam ott,hogy azt mondtam barátnőmnél alszom. De lelkiismeret furdalásom volt a hazugság miatt.

Engem jobban félt,mert a tesóm mindenféle alakokkal járt.. meg érdekes ügyei voltak/vannak..16 éves kora óta füvezik, nincs munkája nem fejezte be a főiskolát..stb.


Régebben felhoztam már, de akkor azzal jött hogy majd megnézhetem magam amikor abortuszra kell menni v terhesség...


De nem vagyok felelőtlen semmiben.. már szedek fogamzásgátlót.


Hogyan vehetném rá? :( egyébként 19 éves vagyok..

Nem akarok veszekedni semmi miatt, de nem hiszem hogy meg fognak érteni.


Mi lenne jobb csak előállni h márpedig ez lesz vagy megkérdezni? De hogyan? Mivel érveljek?



2013. szept. 23. 22:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
18 elmúltál és felnőtt vagy. már nem szólhatna bele
2013. szept. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
én nem együtt aludnék veled :)
2013. szept. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Noydra ***** válasza:
19 évesen nem enged el?! Édesistenem...
2013. szept. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2-es komizo baratja van nm vetted eszre menny es csorgasd a nyalad a tobbi kerdezore! Te pedig szerintem allj ele es mond meg neki h sokat jelentene neked ha elengedne es h ha ez megnyugtatja hivja fel a srac szuleit h nezzenek ratok este lefekves utan es reggel. De am egyetertek az elso komizoval
2013. szept. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Noydra ***** válasza:
100%

19 éves lányra nézzenek rá lefekvés előtt :D Srác szülei kiröhögnék szegényt...

Amúgy mivel érvelj? 19 éves vagy. Ennyi. Elmész és kész, majd megbékélnek a szüleid :)

2013. szept. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :( :)


De nem értem az okát, és nagyon rossz érzés :( Soha semmiről nem beszéltünk rendesen itthon..Én rendesen tanulok, van célom. Nem cigizek, nem iszom.. ahogy a barátom se. A barátomnak nagyon rendes a családja, a szülei jogászok, nem "trógerek" vagy h mondjam.. Szóval nem értem miért nem örülnek annak,hogy van barátom.. amikor ez az élet rendje :( én meg csak nézek, hogy más 14 évesen alszik együtt barátjával/barátnőjével minden hétvégén........

2013. szept. 23. 22:26
 7/13 anonim ***** válasza:

" nem fejezte be a főiskolát..stb. "

sooo hardcoore !!!


"Régebben felhoztam már, de akkor azzal jött hogy majd megnézhetem magam amikor abortuszra kell menni v terhesség... "


esetleg kérdezd meg Ő hány abortuszon volt ha már ennyire nem bízik benned...


"egyébként 19 éves vagyok.. "


19 évesen én már fenntartottam magam albérletben a matematikai egyetem mellett... 19 évesen te még arra is engedély kell hogy ide oda menj meg a barátoddal legyél? Szerintem ez elég durva, állj a sarkadra!


Eléggé félős, vanília család ez hogy annyi se fér bele hogy az ember szabadon mozog... Én szétunnám magam ebben a környezetben, pedig zárkózott ember vagyok..

2013. szept. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Először is az tök normális, hogy a szüleid féltenek. Ezzel barátkozz meg! Jelenleg nem biztos, hogy meg tudod érteni, mert neked nincs gyereked.


Az már nem feltétlen normális, hogy túlzottan féltenek. Ennyire azért talán nem kellene.


Írta itt valaki, hogy elmúltál 18 és azt csinálsz, amit akarsz. Ez azért nem teljesen így működik. Ha jól vettem ki a szavaidból, akkor te még otthon élsz, a szüleid tartanak el. Ergó igen is van beleszólásuk az életedbe. Hiába töltötted be a 18-at.

Ha saját kereseted van, külön háztartásban élsz, akkor lenne az,amit az 1-es írt.


Mit tehetsz?

Menjen hozzátok gyakrabban a srác. Így a szüleid is jobban megismerhetik és láthatják, hogy tényleg jó srác.

Ha ez már megvan, akkor meg lehet beszélni, hogy aludjon nálatok a srác.

Ha ez a lépés is megvan, akkor lehet kérni őket, hogy te mehess aludni a sráchoz.

Illetve ülj le beszélni a szüleiddel és próbáld meg megfogalmazni a problémád, kössetek kompromisszumot. Bár a helyedben a füvező tesódat nem vágnám a fejükhöz.

Remélem segítettem és megoldódik a probléma.:)


21/F

2013. szept. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"trógerek"


Ezt a mentalitást a szüleid tanították neked? Ha igen, gratulálok, felszínességből, anyagiasságból csillagos ötös nekik.

2013. szept. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Gondolom a te szüleid is filmsztárnak képzelik magukat, mint sok más lányos szülő, és a lányuk közelébe se mehet akinek nincs legalább 2 phd-je meg legalább egy 100 milliós háza.
2013. szept. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!