Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Téged zavarna, ha a barátod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged zavarna, ha a barátod alacsonyabb nálad?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja bekerült a baráti társaságunkba egy nagyon helyes pasi, egyik barátnőm munkatársa. Nagyon jóképű, sportos, és nem mellesleg a belső tulajdonságokat tekintve is az ideálom, okos, humoros, és nagyon kedves, figyelmes. Egyetlen gond van, kb. 175 cm magas, én 180.

Mivel a nők között elég magasnak számítok, az eddigi barátaim mind 190 felett voltak, ez amolyan kikötés volt nálam.

Sok közös programot szoktunk csinálni, ahova el szokott jönni, múltkor bulizni voltunk, és ő vitt haza kocsival, láttam rajta, hogy én is tetszem neki, de nem próbálkozott még be, arra gondoltam, hogy felhívom egy italra hozzám, aztán lesz, ami lesz, de végül lebeszéltem magam az ötletről. Ez múlt szombaton volt, azóta nem találkoztunk, csak telefonon beszéltünk, de nagyon sokat gondolok rá, 7végén fogom újra látni.


2013. szept. 23. 23:18
 1/7 macihercegnoje válasza:
Nem, az én barátom is elég alacsony, csak pár centivel magasabb nálam. Ezért is sajnos nem horhatok melette magassarkút. :D De ha az ideálod, és jól érzed magad vele, ne a külsőt nézd.
2013. szept. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1. Szuper neved van :D


Egyébként zavarna, mert én is elég picike vagyok, aki nálam alacsonyabb, az már szinte törpe :D

2013. szept. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok, 185 magas, nekem még nem volt nálam magasabb barátnőm :-).

Ahogy írsz róla, abból nekem az jön le, hogy kezdesz belezúgni, úgyhogy egy esélyt adhatsz magatoknak nyugodtam, a "kikötésedet" még félreteszed most.

Ha jól tudom, még senki nem halt bele a tűsarkú cipő nélkülözésébe, meg állítólag egészségtelen is :-).

2013. szept. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én 168 centi vagyok és a barátom alacsonyabb nálam. Szerinted? :D


Mondjuk engem nem zavar, mert izmos, és nekem az a lényeg, de mások szoktak nyaggatni, hogy "Te... te... alacsonyabb nálad!".

Ilyenkor rendszerint el szoktam játszani a hülyét, hogy "Jézusom! Dehát... nekem erről senki nem szólt?! És... úristen... dehát... komolyan??? NEM VICCELSZ?" És akkor észreveszik magukat. :D


Ha neked nem fontos, akkor tökmindegy.


22L

2013. szept. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Kedves kérdező, te nem érdemled meg ezt a férfit, ő pedig egy felszínes, ostoba libánál többet érdemel.
2013. szept. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kolosszus22 ***** válasza:

Fel kellett volna hívnod egy italra, ezért nem jön össze sokszor 2 összepasszoló, egymást kívánó ember, mert kis apróságok miatt mindkét fél be van tojva lépni a másik felé.

26F

2013. szept. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ryback12 válasza:
Szia, Ez egy annyira buta dolog...ha valaki tök mindegy,hogy fiú vagy lány,alacsony vagy magas,szép vagy csúnya arról senki sem tehet,hogy hogy néz ki mert így született.Az ápoltság a fontos.Ha meg tetszik neked ki és mi jogon dönti el,helyetted,hogy mellette-e a helyed??? Én nem vagyok se magas se szép,de a szívem a helyén van és ha ez bárkinek nem tetszik az bekaphatja a löveget...
2013. szept. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!