Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány hogyan kellene többet beszéltesse a nagyon csendes, alig beszélő srác párját? -aki mellesleg nincs elnyomva, teljesen egyenrangúan van kezelve, soha nem is veszekedtünk.

Figyelt kérdés

Nem tudom, ti hogy vagytok, de leginkább az informatikás-programozó srácokat ismertem meg ilyennek.

Konkrétan alig tudom, hogy mit érez, mi jön be neki, milyen dolgokon változtassunk, s ha rá is kérdek, akkor is rövid és bólogató válaszai vannak.

Meg lehet bízni hosszú távon például egy ilyen srác hűségében? Kit tudja, hogy milyen perverzebb igényei lehetnek szex terén, nekem nem mondja el, annak ellenére, hogy nyitott lennék rá, főleg egy idő után, s kipróbálja inkább mással.



2013. szept. 24. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Érdekes, az én párom is programozó, mégsem kell izzadnom amiatt, hogy szóra bírjam (NE ÁLTALÁNOSÍTS!).

A következtetést sem értem, miért lenne párhuzam a csendes természet és a perverzség között?!

Különben ha annyira nem beszél veled semmiről, hogy már kérdést is írsz ki róla, akkor talán keress egy olyat, aki nem csak ül melletted egész nap.

Az ilyet nem lehet kapcsolatnak nevezni (volt már ilyesmiben részem, borzasztó volt).

2013. szept. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amelyik kutya ugat nem harap.
2013. szept. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy jottetek ossze? Te vagy o akartad jobban? ismerkedes kozben beszelt, nyilt volt?
2013. szept. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Melyik suliba jársz? és melyik városban? :)
2013. szept. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!