Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik a kelendőbb pasi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a kelendőbb pasi a csendes, kedves, okos introvertált pasik vagy a nagyszájú, kevésbé okos, társasági központi pasik?

Figyelt kérdés
2013. júl. 1. 13:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a 2. variáció.
2013. júl. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem az első az esetem.
2013. júl. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Okos lánynak 1., a ribiknek marad a többi:D
2013. júl. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Akkor én r*bi vagyok, mert nagyszájú, extrovertált a párom? :(
2013. júl. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
2.
2013. júl. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell így általánosítani. Van, aki okos, de ki meri nyitni a száját, ha van valami (én most ezt értem a nagyszájú alatt a "mindenkinek beszólok, mer' mér ne", az szerintem bunkóság...), van aki kedves, de nem túl okos. Nem vagyunk egyformák, mindenkinek lesz egyszer párja, ha nem csak otthon ül, és azon gondolkozik, hogy kinek fog kelleni, ha megváltozik.
2013. júl. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

4-es

Nem, de talán neked fontosabbak az ösztönök a párkapcsolatban, mint az érzelmek.

2013. júl. 1. 13:51
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy fontosabb. Én olyan párt választottam, aki kiegészít engem. Szó szerint a másik felem. Én introvertált vagyok, csendes, nem szeretek a középpontban lenni. Inkább elméleti dolgokban jeleskedem. Párom impulzív, extrovertált, gyakorlatias. Kizökkent a punnyadásból. :D
2013. júl. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ez így túl nagy ellentét,léteznek okos extrovertált emberek is.. és ők viszik a prímet, de nekem az első variáció is bejön.
2013. júl. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Lovebug

Nyilván vannak ilyen, sőt még férfias nagyon okos, hűséges, extrovertált, izmos, magas, helyes pasik is vannak. Naa ők viszik aztán a prímet.

Direkt ezért tettem fel így a kérdést, hogy ezek közül, melyik a nyerőbb.

2013. júl. 1. 14:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!