Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom tetetett a nyelvébe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom tetetett a nyelvébe piercinget. Tudja, hogy mindig is utáltam az ilyet, és azt kértem, hogy csak ezt ne, ma felhívott, hogy berakatta. Nagyon összevesztünk, ezek szerint ennyit számít a véleményem. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2013. szept. 24. 17:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem például ennyit se számít a véleményed.
2013. szept. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem tiszteli a véleményedet, ezért hosszútávon nem illetek össze. Nyilván nem dobod ki, mert a szex jó vele.
2013. szept. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem csak a szex, hanem minden. Minden téren összeillünk, együtt vagyunk másfél éve, de ezt most nekem nagyon rosszul esett. 1-es válaszolónak: Nekem meg az nem számít, hogy neked mennyit számít :)))
2013. szept. 24. 17:37
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
Neked nem számít az ő véleménye? Avagy kinek kell engednie ilyen esetben? miért pont neki?
2013. szept. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
akkor felesleges volt kiírni a kérdést
2013. szept. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon is számít az ő véleménye. Pont ezért fáj, amit csinált.
2013. szept. 24. 17:47
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem értelek. Ő akart csináltatni, te nem akartál. Valaki érdeke mindenképp sérül, tehát a kérdés az, hogy a te saját érdeked előrébb való-e mint az övé. Persze a kérdés visszafelé is adott, de azt azért látnod kell, hogy erre nincs jó válasz.
2013. szept. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Tudom. Viszont ez a dolog már engem is érint, mivel pl. megcsókol. Nem gondolt arra, hogy engem ez esetleg zavarni fog? Egyébként már "lenyeltem" pár tetkót is, nem ez az első "lázadás".
2013. szept. 24. 17:57
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
Én pl. életem szerelmétől sem bírnám elviselni, ha a saját testemmel kapcsolatban akarna korlátozni. Azt csinálok magammal amit akarok, és ehhez még neki sincs sok köze. Nem az anyja vagy, nincs szükség rá, hogy "fellázadjon" ellened, mivel nem alattad áll, hanem egyenrangúak vagytok. Lázadni csak az tud, akit uralni akarnak.
2013. szept. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, elgondolkodtató és értelmes is. Én nem akarom uralni őt, csak ezzel most úgy érzem, semmibe vesz. Akkor ez nem igaz? Attól még szeret engem?
2013. szept. 24. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!