Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Képtelen vagyok elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képtelen vagyok elfelejteni az nálam jóval idősebb exemet, de van barátom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

20 éves lány, vagyok és két évvel ezelőtt jártam egy 38 éves pasival, akibe totálisan belezúgtam...(ekkor még szűz voltam!)3 hónapig jártunk, először én szakítottam vele(bizonytalanság..ne kérdezzétek. hülyeség volt.) aztán fél év múlva megint összejöttünk és 2 hónap után megint szakítás lett a vége, de már az ő részéről.( ő sem adott érdemleges magyarázatot rá) Tudom, hogy ő is szeretett engem....képtelen vagyok kiheverni őt. Minden nap gondolok rá, egyszerűen tudni akarom hogy hol van, mit csinál. Most már ugye 40 éves, de engem nem érdekel a kora, nagyon egy hullámhosszon vagyunk/voltunk.

Nos, ami nagyon bekavar, hogy most van egy 22 éves barátom, akivel 8 hónapja járunk és nagyon szeretem őt és ő is engem! Vele 3 évig legjobb barátok voltunk, és utána jöttünk össze. Tényleg nagyon szeretem, de ha éppen nincs velem, akkor meg az exem jut eszembe, hogy milyen jó lenne őt látni, átölelni..Most mit tegyek?! Teljesen összekuszálódott minden a fejemben, hogy ki iránt mit érzek...


2013. szept. 24. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne várd h ezt kibogozzuk. A fontos, hogy légy őszinte...magadhoz!
2013. szept. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:( Ez nagyon nehéz. Nem azt várom, hogy ezt bogozzátok, csak, hogy valakinél már történt hasonló dolog? hogy oldotta meg?
2013. szept. 24. 20:23
 3/4 anonim ***** válasza:

hát sajnálom a fiúdat, inkább legyél egyedül ameddig elfelejted..


mondjuk én nem tudok elképzelni egy fiatal csajt tőle 20 évvel idősebb palival, jövőtlen kapcsolat

2013. szept. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ÉN is a pasidat sajnálom jobban mert nem szereted őt igazán, csak azért van mert nincs jobb.
2013. szept. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!