Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon mítől gondolta meg magát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életre egy esély kérdése:

Vajon mítől gondolta meg magát?

Figyelt kérdés
Nyár elelyén meg ismertem egy srácot.egy tánc fesztiválon.utána még találkoztunk egy párszor de semmi érdeklödést nem mutatót felém. most hétvégén viszont megbeszéltük a találkozot együtt mentünk vissza pestre.és hirtelen azt vettem észre h az egész napot együtt töltöttük vacsora aztán hosszas beszélgetés egy bor mellet egy egy apró bók.és ezek társasága.de nem is számitottam arra h ennyi időt töltünk el.azt hittem csak max addig amig felutazunk.mitöl változhatott meg a hozzá állása?holott régebben nem mutatott semmi érdeklödést vagy csak nagyon minimálisat.
2013. szept. 24. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
közben megmerevedett a fallosza:DD
2013. szept. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát megondalta magát férfi :D Sose tudni mi van velük
2013. szept. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát alakulhatnak úgy az érzelmek egy másik ember iránt hogy addig nem tűntél fel neki aztán később észrevett benned valami vonzó tulajdonságot és más szemmel kezdett nézni rád. Kérdezd meg tőle mi az ami szimpatikus neki benned.:)
2013. szept. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nyilván ugy gondolta h jó parti leszel estére :)
2013. szept. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
azon már tul vagyunk.elmodta ő. néztem is nagyokat.mi nállunk táncosoknál mássképp vannak a dolgok.az tény hogy kicsit feltüzeli a hangulatot az emberek között nem egy barátom jött össze másik táncossal.ö nekem be közölte h nem nagyon akart senkivel a táncosok közül találkozni és nem ennyi időt eltölteni a jelek arra utalnak hogy be jövök neki.csak én nem tudom ezt hova rakni és hogy miért most gondolta meg magát.a másik meg az h nem nyolmult szóval nem akart megfektetni vagyis felém nem mutatta.
2013. szept. 24. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!