Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Beleszerettem a tanáromba.

Figyelt kérdés

Pedig nem néz ki jól,csak valami megfogott benne ,és leakarok vele feküdni.

Múltkor azt mondta rám ,hogy olyan vagyok mint egy igazi nő.Meg mondta hogy milyen szép a körmöm.Mindig tök kedves velem.Olyan 40 körül lehet,én meg 15 vagyok.Mit csináljak??


2009. nov. 6. 17:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Semmit ne tegyél. Ha ezt mondta, lehet hogy kedveskedni akart, vagy tényleg így gondolja, de nem hiszem, hogy úgy tetszenél neki. Plusz, 15 évesen, meg ne haragudj, de mit akarsz egy 40es, felnőtt férfitől? Ráadásul, ha sikerül is elérned amit akarsz, ez még 16 alatt büntetendő. Keményen. Ha valaki rájön, a minimum, hogy azonnal kirúgják, de lehet, hogy le is sittelnék. Inkább hagyd! Jobb kesz neki is, neked is, ha keresel valami normális, korodbeli srácot.
2009. nov. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%

Felejtsd el..

Az, hogy azt mondta rad, ugy nézel ki mint egy igazi no....hat ezt lehet, amiatt mondta, mert lehet hogy te is abba a csoportba tartozol, akik mar 14, 15,16 évesen az oltozkodésuk, sminkjuk , kinézetuk miatt kb 30 nak tunnek ( hajaj, mennyi ilyet làtok!):)

2009. nov. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%

Nem vagy te szerelmes belé. Eszed ágába se jusson lefeküdni vele... Szerinted miután lefekszel vele, milyen lenne nap, mint nap látni suliban?

Amúgy ha kiderülne egy életre eláshatnád magad...

2009. nov. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
51%

nem bántásból, de ismered az apukádat?

általában az apa koplexusban szenvedők vonzódnak a náluk ennyi évvel idősebb férfiakhoz. van kire felnézni, és már azt hiszi a kis naív fiatal, hogy szerelmes...

2009. nov. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Ismerem az apámat,és nem vagyok kis naiv!!!
2009. nov. 6. 17:55
 6/18 anonim válasza:
90%

előfordul az ilyen...és a saját érdekedben próbálj érzelmileg is tanár-diák kapcsolatban maradni, ne kerülj közelebb hozzá, csak a tanárod maradjon.

Mert egy kicsit figyelmes volt nem jelenti azt, hogy bármit akarna/engedne...

2009. nov. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló rosszul tudja, nem 16, hanem 14 év a korhatár, tehát amelyik csaj elmúlott 14 éves, azt legálisan lehet sunázni. :P
2009. nov. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%

én is voltam szerelmes a tanáromba, de tudtam h nem lehet semmi így próbáltam kiverni a fejemből.

és sikerült :)

2009. nov. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
92%

Nem csak kedvességből mondta?

Egyébként ne hozd kellemetlen helyzetbe, elmúlsz 18, kimaradsz a suliból, na utána kezdj vele, ha akkor még érdekel! Addig ne!

2009. nov. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
89%
15 évesen a tanároddal le akarsz feküdni...? Hova fajul a világ..
2009. nov. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!