Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem a tanáromba....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a tanáromba. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már vagy 1 éve beleszerettem az irodalmom tanáromba aki nem mellesleg az igazgatóhelyettes.Én nemsokára 15 leszek ő már 52éves.Egyáltalán nem néz ki annyinak mint amennyi.Olyan 40 évesnek tűnik.Felesége és 2 gyereke van.Mindenkinek "udvarolgat" nekem is volt egy két pillantása.Nem tudom valahogy engem rögtön meg fogott az inteligenciájával és a viselkedésével.Tudom hogy nem lehet köztünk semmi már annyiszor próbáltam őt elfelejteni más fiúkkal ismerkedni de egyszerűen nem megy.Mivel ő az igazgatóhelyettes mindennap látom és nem megy ki a fejemből.Mindig rá gondolok és ha nem vagyok vele azt érzem hogy hiányzik.Ez az utolsó évem az általánosba.Ne gondoljatok rólam rosszat mert tényleg nem tehetek róla.Nem tudnátok valamit tanácsolni mit tegyek?Vagy hogy verjem ki a fejemből?Lécci csak normálisakat írjatok!
2010. márc. 21. 15:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Járj el társaságba,ismerkedj új fiúkkal,foglald el magad és fuss jó sokat,nekem ez segített :D
2010. márc. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Felejtsd el!
2010. márc. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
bukj meg minden évben és örökké láthatod amig meg nem dögöl
2010. márc. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%
ugyan mit csinálnál? semmit. majd elmúlik.
2010. márc. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
15:57!Te figyelj mért írsz ilyeneket?Mondtam hogy csak olyanok írjanak akik normálisat is tudnak.Szerinted vevő vagyok az ilyen idióta ötletekre?Vagy nem tudsz olvasni???
2010. márc. 21. 16:08
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem szólóhoz hasonló bárdolatlan, bunkó emberek legyenek szívesek, és értelmi szintüknek megfelelő oldalakon bontakozzanak ki!!!

Szóval. Meg tudlak érteni, biztos mondták már (és tapasztalod is) hogy a szívnek nem lehet parancsolni. Szerintem tök jó, hogy nem sokára ballagsz, és akkor könnyebb lesz, hogy nem fogod látni. Meg amúgy is elmúlik majd magától, főleg hogy nem lesz majd a szemed előtt. Ne ess kétségbe, mert észre sem veszed, és már kevesebbet gondolsz rá, és biztos hogy fel fog tűnni egy fiú, aki korban is illik hozzád és akivel ki tudsz alakítani egy kapcsolatot. Szóval ne ijedj meg, hidd el, vannak még így sokan:( Szóval szerintem idővel el fog múlni magától. Vagy az is gyakori, hogy meglátsz egy helyes hapsit, vagy valaki szépen néz rád, és abban a minutumban felejtős lesz a direktor:))

Majd meglátod:)

2010. márc. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszi:)Ez most tök jól esett!:D

És remélem hogy igazad lesz mert már teljesen ki vagyok. :(

2010. márc. 22. 15:48
 8/13 anonim ***** válasza:

igen az jó,hogy elballagsz :)

egyébként ,tudom,hogy nem rám tartozik, de édesapáddal jó a viszonyod??

azért kérdem, mert volt egy barátnőm,már nem járunk de szal ő szintén beleszerett 1 tanárába(bár ő idősebb volt nálad) és nála ez azért volt/van,azért érdeklik az idősebbek, mert az apjával elég balhés a viszonya, meg elég nagy családi drámáik vannak otthon,és azt keresi ezekben az ipsékben amit az apjától nem kapott meg..

15 évesen,nem sok mindent tehetsz, ballagj el,aztán felejts...még ha 18 lennél sem lenne helyes, szétszednéd a családját,gondolom ez kicsit betenné a kaput a gyerekeinek, hadd ne soroljam... ez nem csak rólad meg a tanárbáról szól...

2010. márc. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A ballagás napján valld be neki... úgyse fogod többet látni :)
2010. márc. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%
Járj vele pár hónapig. Majd kiábrándulsz amikor a szaros alsógatyáit, büdös zokniait kell mosnod és ha odaégeted a vacsoráját ordíbálni kezd veled vagy kapsz egy egyest.Ahelyett, hogy a haverokkal buliznál...
2010. márc. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!