Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hagytak el mást is azért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagytak el mást is azért, mert zárkózott és nem tud beszélgetni az emberekkel, idegenekkel?

Figyelt kérdés
Engem két és fél év után hagytak ott ezért.

2013. szept. 24. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy ? Nekem is egy ilyen barátnőm van és tényleg elég nehéz közben egy ilyen emberrel.
2013. szept. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem azért érdekelne, hogy milyen mértékű ez a zárkózottság. Szimplán zavarban van valaki vagy konkrétan egy szót sem mer szólni.
2013. szept. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Merni merek, csak egyszerűen általában nincs közös témám másokkal.
2013. szept. 24. 23:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Mázlista vagy, hogy 2 és fél évig azért veled volt az a valaki. Amúgy én sem vagyok cseverészős és próbálok rajta változtatni, csak sajnálatos módon nem megy egy könnyen és nem is túl gyorsan. Olvasott ember vagyok, én saját magammal biztos, hogy nagyon jól el tudnék beszélgetni, de ha lányokkal próbálok valami olyanról beszélni ami engem is érdekel akkor vagy hülyének néznek, vagy unalmasnak. Azt figyeltem meg, hogy a legtöbbet az emberek más emberekről beszélnek. Több lánnyal is megismerkedtem az elmúlt év alatt olyanokkal is akik egymásnak ellentéteik, de mégis állandóan másokról beszélgetnek, barátaikról ki mit csinált stb. Hát ezzel én nem tudok mit kezdeni...
2013. szept. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem mondanám magam mázlistának, egy szakítás még rosszabb, ha hosszú idő után történik.

Az igaz, sokan másokról képesek sokat beszélni,főleg a lányok, de a fiúk is.

Sokszor úgy tűnik,hogy olyan dolgokról beszélnek az emberek, ami engem nem érdekel, nem értem, hogy lehet erről beszélgetni, olyan magától értetődő dolgok. Inkább ritkábban beszélek, de akkor olyanról, ami tényleg érdekel. Nem vagyok az a cseverészős fajta.

Akkor egyenlőre marad a magunkkal való beszélgetés :)

2013. szept. 25. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!