Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna ha a párotok jóval gazdagabb lenne, mint ti?

Figyelt kérdés

úgy érzem, hogy igazi mesébe keveredtem, tudjátok: a szegény lány és a gazdag királyfi esete!

az egyik közösségi oldalon ismertem meg egy nálam 10 évvel idősebb férfit, aki olyan dolgokat is megengedhet magának, amikről én még álmodni se mernék! én vele ellentétben egyszerü nő vagyok, átlag "keresettel"(megjegyzem nem a pénz alapján választok a másik nemből!) most még csak ismerkedünk, de nem tudom, érdemes lenne e belekezdeni egy ilyen kapcsolatba! előbb utóbb kiütne ez a pénzbeli különbség,nem? emberileg semmi baj nincs vele, persze egy kis villogás azért megy, hisz van mire, de nagyon "szép" belülről! kivülről szintúgy:) szerintetek???


2009. nov. 6. 18:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Engem ugyan nem zavarna! :)
2009. nov. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
kicsit esetleg. De az jobban zavaró ha a nő az aki jóval gazdagabb.
2009. nov. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ez egyaltalán nem akadály, bár ált. az ilyen kapcsolatokban a gazdag fél elkezd gyanakodni, h a párja csak a pénzéért van vele...de egy próbát mindenképpen megér!:)
2009. nov. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Emiatt ne idegeskedj. Ha őt sem zavarja, hogy anyagilag szerényebben élsz, akkor neked miért kellene?

Hagyd, hadd bontakozzon ki a kapcsolatotok, akkor jobban látod, milyen kilátásaitok vannak a jövőre nézve.

2009. nov. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nos én voltam mindkét oldalon. Volt kőgazdag csajom, de olyan szegény is, mint a templom egere. Egyébként szerintem a család a háttérből sok rosszat tud tenni, ha a pénz dominál. Vigyázz a csillogásra, elvakíthat.
2009. nov. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Zavarna! Azonnal hagyd ott, és küld el nekem a nevét cimét és teloszámát:) SZOVAL SOK BOLDOGSÁGOT!!!
2009. nov. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sajnos én már jártam gazdag fiúval. Nagyon szerettem Őt, de idő után azt vettem észre, hogy lenézi (korábban nem mutatta ki ezt az énjét) a szegényebbeket és sajnos engem is, amiért nekem nincs akkora szép házam, autóm stb.
2009. nov. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Sziia. Én nagyon bolodg lennék, ha az én férjem gazdagabb lenne nálam. Mivel megtudna magának engedni olyan dolgokat, amikről én álmodni sem merek :)

Persze a legelső dolog az h tiszteljen és rendes legyen Velem és másokkal szemben! :D

Puszii

2010. máj. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Együtt vagytok még? Hogy alakult a kapcsolatotok?
2010. máj. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem vagyunk együtt, mivel nem is voltunk!:)
2010. máj. 13. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!