Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerint nem szeret?

Figyelt kérdés

Szinte minden nap megkapom másoktól,hogy a pasim túl jó pasi hozzám..oké ez eddig rendben is van,én is tisztában vagyok vele,nem is ez a legnagyobb probléma.

Sokkal inkább a volt barátnője aki viszont tényleg nagyon gyönyörű plusz még okos és jófej is,szóval tipikus álom barátnő,még ez is rendben lenne csak az a baj hogy még mindig szereti.

És ezt nem csak bebeszélem magamnak,ő is mondta az elején hogy még nincs túl rajta meg a barátai is mondták hogy még szereti,emellett a szobájában még mindig ki vannak rakva a közös képek,pedig már 3 hónapja velem van együtt..

Mondták már többen hogy csak azért van velem hogy a volt barátnőjét fel idegesitse ezzel mert én béna vagyok és akkor ki lesz akadva a csaj hogy hogyan jött össze utána egy ilyen ronda lánnyal..nem tudom mit higgyek :/


2013. szept. 25. 11:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint még mindig szereti!

De akkor azt nem értem, hogy minek vagy vele együtt??! :/

2013. szept. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kint vannak a szobában (a te szemed előtt is) a közös képeik...Nincs több kérdésem.
2013. szept. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%

Egyrészt ha ilyen kevés önbizalmad van, akkor talán nem vagy érett egy kapcsolatra sem, mert nem hiszed el, hogy magadért szeretnek. Ha kevésbé helyes lenne a barátod, akkor az tutira azt jelentené, hogy őszintén szeret? Ezen múlik?

Másrészt le van sz...va, ki mit mond, savanyú a szőlő másoknak, és irigykednek a pasidra.

Harmadrészt elég nagy taplóság a volt barátnő képeit tüntetőleg kint hagyni.

Talán nem ártana a pasid megkérdezni, hogy neki mi a véleménye, és lezárta-e már az előző kapcsolatát, mert szerinted nem.


N/30

2013. szept. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem kellett volna össze jönnöd vele, valamit az ilyen gerinctelen srácoknak ha már ahhoz nincs pofájuk, hogy megmondják neked: szia, akkor neked kell szakítanod! Az meg a pofátlanság netovábbja, hogy még kint vannak a képei a szobában...

Én ezt nem tűrném el. Talán pont ezért van veled.... No meg úgy érzem, minden bizonnyal azzal a tökéletes csajjal valami gondjuk volt, és most egy nyugodt, átlagos csajt akart, hogy vele ne kelljen problémázni, mert nála jobbat úgysem kaphatsz...

2013. szept. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem beszéld meg vele a dolgokat,mondd meg neki,zavarnak a képek és ,hogy tegye el őket.

Ja és nehezen tudom elhinni,h valaki 3 honapig legyen együtt egy csajjal,aki nem tetszik neki,csak azért,h felidegesítse a volt barátnőjét.

2013. szept. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Én nagyon szeretem őt és bármit is tenne nem lennék képes otthagyni sajnos :/

de tudom hogy ha az exe meggondolná magát akkor rögtön menne vissza hozzá..és ettől nagyon félek

Úgy tudom azért szakitottak mert a lány elutazott Londonba pár hónapra

2013. szept. 25. 11:54
 7/10 A kérdező kommentje:
3 hónapja ..viszont nagyon keveset találkozunk,a munkájára fogja viszont az exével minden nap találkozott és akkor is ugyan ennyi munkája volt
2013. szept. 25. 11:55
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Jajj... ennyire ne alázd már meg magad! :(

Remélem idővel majd rájössz, hogy ha valaki nem szeret viszont, azt ott kell hagyni, hiába fáj nagyon! Akkor is!

2013. szept. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne magadat sanyargasd egyfolytában.Az előző barátnő olyan volt,te másmilyen vagy.Ha nagyon szerették volna egymást,akkor nem szakítanak csak azért,mert a csaj Londonba utazott három hónapra.Volt ott más is.

A képeket én megmondanám neki,hogy zavarnak.Már ennyi idő után el kellene rakni valahova a fiók mélyére.Így persze,hogy nem lesz rajta teljesen túl a pasid,hogy ott látja nap mint nap óráról órára a képeket.Velük fekszik,velük kel.

Idegesíteni tuti nem idegesíti a volt barátnőjét,akkor már nem lenne veled.

Mások véleményét le kell sz@rni,nem azt kell nézni,hogy mit mondanak,hanem hogy kik mondják.Irigyek az emberek.

2013. szept. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vagyis Londonba utazott pár hónapra.
2013. szept. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!