Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy férfi áldozná minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi áldozná minden idejét egy olyan lányra, akivel csak d*gni akar?

Figyelt kérdés
Csak neten ismeritek egymást, még sosem volt találkozó. Fiúk, ha csak egy-két d*gásra kellene a csaj, akkor rááldoznátok minden szabadidőtöket, éjszakáitokat, hogy csak vele beszélgessetek? Megér nektek annyit egy lány, hogy egyszer lefeküdjetek vele és aztán ott is hagyjátok? Nem sajnálnátok azt a sok rászánt időt?
2013. szept. 22. 13:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Még többet is.
2013. szept. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szűz férfinál lehet.
2013. szept. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én biztos nem, egy dugás nem érne annyit csak ha akarok vele majd többször is találkozni
2013. szept. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát, nem. Én is beszélgetek egy lánnyal és azon igyekezem, hogy minél előbb találkozhassunk. Egyáltalán nem "csak" dugásra kell, hanem sokkal többre. Sőt, már most kezdek iránta érezni valamit.
2013. szept. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Vannak olyan pasik, akik igen.


Figyelj, velem félévig játszotta el ezt egy pasi. Olyan hevesen és kitartóan udvarolt, hogy azt hittem, megfogtam az Isten lábát. Utólag kiderült, hogy csak kalandnak fogta fel az egészet és miután lefeküdtem vele (félév után ! ), otthagyott.


Szóval igen, van ilyen is.

2013. szept. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

figyelj, nem kell feltèteles mòdban ìrni, vàgjuk, h magadròl beszèlsz.

az internetes ismerkedès zsàkbamacska. csak azèrt, mert a sràc insomniàs, vagy unatkozik, vagy egy pervez àllat, akit te èjjel-nappal szòrakoztatsz, mert neki èpp nincs jobb dolga, mèg nem jelnti azt, h szerelmes belèd, vagy komolyan gondolja...stb. szòval èn azt ajànlom csillagom, h kelj fel a szàmìtògèp elol ès menj ki az igazi èletbe, a baràtaiddal, ès ismerkedj igazi emberekkel!

2013. szept. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nem szűz, akármelyik nőt megkaphatná, mert nem ronda, sőt, jól néz ki, nagyon is. már azt is szerette volna, hogy beszéljek róla a szüleimnek, mert érdekli, hogy mit gondolnának róla.
2013. szept. 22. 13:54
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem kell, hogy csak 1x feküdjön le veled, lehet az többször is. Egyébként mit vársz egy "csak net"től? Ettől még semmit ne várj! Lehet, most te vagy neki az álomnő, de majd élőben fog kiderülni, hogy akkor is az leszel-e! Lehet akkor már nem fogsz neki annyira bejönni, de szexre rávesz. Az is lehet, hogy teljesen oda lesz érted. KI TUDJAAA
2013. szept. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Barney Stinson-nak igen, másoknak nem hiszem.
2013. szept. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálam már előfordult,hogy több volt a szabadidőm,és ezért jobban kezdtem ragaszkodni egy személyhez.De amint kevesebb lett,már nem is érdekelt annyira.Pedig azt hittem kezdek belé zúgni.
2013. szept. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!