Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek rendjén van az h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Katus210704 kérdése:

Szerintetek rendjén van az h a 20 éves voltpasim.15 éves barátnővel van, persze nem nyilvánosan nem kézenfogva, de közben engem hivogat és velem akar találkozni?! Nem tudom miért jó ez neki?

Figyelt kérdés
2013. szept. 24. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:

nincs. de ez az ő baja.

a hejedben már nem tartanm vele a kapcsolatot. főjjön a saját levében. ennyi!

2013. szept. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert lehet a 15 évest még nem dughatja, vagy nem kielégítő számára.
2013. szept. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ismerek olyaqt, aki 26 éves, és 14-5 éves csaja van... az ilyen szerintem nem komplett
2013. szept. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért, mert egy ritka nagy szemétláda.

Lehetőségek, hogy miért csinálja:

-egy csapodár szívtipró

-a 15 éves csak skalpként kell neki

-téged azért hívogat, mert a 15 éves még nem adja magát oda neki

-megbánta, hogy szakított veled, és próbálkozik - ebben az esetben is egy g..i, mert akkor meg miért csábított el egy másik csajt, és ha meggondolta magát, akkor miért nem szakít a másikkal


Egyébként sztem a 20-15 az nem annyira durva párosítás, nem akkora korkülönbség, érettségi szinten nézve sem, kiv. ha a lány nagyon gyermeteg még, vagy ha a fiú nagyon sietteti a lányt szextéren.

2013. szept. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én nem tudom,jo srác meg baj mindene, és azt mondja h üljek le a chappuchino mellett megbeszélni vele a dolgokat.. De a hátam mögött rendszeresen találkozik a szerintem nem szép.. Kislánnyal, azt mondja azért van mert túlságosan megbántottam.. Akk sztem szivat, tudja h szarul esik mással látni, de nem tudom mit tegyek..
2013. szept. 25. 06:46
 6/7 A kérdező kommentje:
Amúgy ez úgy kezdődött 2 hete,hogy felhívtam a munkahelyemről a csaj hangot meg hallottam a háttérbe.nem is tagadta a 2 család horgászni ment... Elmondtam mindennek idegességembe,ahogy a csaj vihogott a telefonba.. Rá egy órára fb - on közös képük volt fennt... Gondolhatjátok... Persze mi aznap szakitottunk rá 1 napra már a csajjal találkozgatott ,szarul esett..válszt akartam de csak annyi jutott el hozzám h miattam van mert kidobtam.. Könyörgöm ki tűrné el ezt? Én 21 éves vok 1/4 hónapig jártunk ...
2013. szept. 25. 07:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Te mennyi vagy? 13?
2015. máj. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!