Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 éves srác (rosszfiús...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves srác (rosszfiús feeling) és egy 14 éves "jókislány". Szted lehetséges h legyen vmi?

Figyelt kérdés

Egy suliba járunk.

Én 8.os vok, ő 10.es.

És már több barátnőm is mondta h néz.

és énis úgy érzem.

Persze én is őt.


2009. nov. 6. 19:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

szerintem.

van.

esélyed.

nála.

mellesleg k**va idegesítő hogy ilyan barom módon írsz..

2009. nov. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
*ilyen,bocsánat.
2009. nov. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
62%
Egy tinilányhoz középkorú férfi illik:D
2009. nov. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Rosszfiús feeling? Tehát aki tahó módon beszél, cigizik, köpköd, és legszívesebben tarkónbaszná az ember?


Igen, mindenképp járj vele, ez a menő, ez kell nektek.

2009. nov. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

szia, nem, nem beszél tahó módon, nem köpköd, és nem basz tarkón. nem így értettem. csak a fiúk vagányabbik felébe tartozik, és sztem többen járnának vele...

de azé kösz xD

2009. nov. 6. 19:41
 6/21 anonim ***** válasza:
66%
Rosszfiú feeling mi? Az mit jelent a bézból(direkt így írva) sapka teljesen az orráig húzva, miközben a haja a térdét veri, és sose mossa meg, hat számmal nagyobb nadrágot hord, meg deszkás cipőt. Mindenkit leanyáz, még a családtagjait is, ha ilyenné akarsz válni, csak biztatni tudlak, hogy járj vele. Éljenek a drogok!
2009. nov. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

szia

egyáltalán nem erre gondoltam. de ezt már az előzőnél írtam is. ő nem egy vadbarom. nem rapper, h bőgatyát hordjon, meg "bézból" sapit, és nem ízig-vérig rocker, h megse mossa a haját, meg nem fésülködik. csak simán egy jóképű, vagány 10.es srác, aki sztem több csajnak is tetszik, és nem egy önbizalomhiányos nemtomki ...

2009. nov. 6. 20:00
 8/21 anonim ***** válasza:
68%

Mit szóltok bele? Inkább rendesen válaszoljatok. Vagy kuss.



Szerintem van esélyed :] Menj oda hozzá :D

2009. nov. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

szia

köszönöm! :) de nem merek odamenni hozzá, pedig nincs olyan gondom, h a haverjaival lenne..mer szinte mindig egyedül látom. meg hát neki kéne, nem? :$ idősebb, meg ő a fiú...

2009. nov. 6. 20:17
 10/21 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy azért néz mert unatkozik.


De az is lehet, hogy azért, mert tetszel neki, csak nemtudja, hogy lenne-e esélye nálad. Menj oda hozzá beszélgetni!!!!!

2009. nov. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!