Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt hiszem a barátomnak már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem a barátomnak már csak "arra" kellek és csak kihasznál. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Több éves párkapcsolatunk után mind a ketten érezzük,hogy ez már nem az igazi, nem olyan mint régen.Óriási lobogással indult a kapcsolatunk, mindennap együtt voltunk, udvarolt a párom ezerrel.Aztán valahogy ritkulni kezdtek a randevúk.Egyrészt állítása szerint nem egy társasági ember, nem szeret eljárni szórakozni, számára a kikapcsolódást a focimeccsek bámulása jelenti.Eleinte nem zavart a dolog, aztán mivel a romantika is kezdett kiveszni a kapcsolatunkból, gyakorlatilag csak a szex maradt a találkozások apropója.. Kb. hetente egyszer találkozunk, és a következő randevúig jó esetben 2x felhív,hogy hogy vagyok. (feleslegesnek tartja,hogy mindennap keressen, hiszen "úgysem tudunk miről beszélgetni"). Én naív pedig arra gondolnék,hogy egy egészséges párkapcsolatban azért ez másképp működik..


Arra kért, legyek türelmes, míg változik egy kicsit a hozzáállása, de azóta sem tapasztalom ezt.Ha kiakadok, pár napig újra kedves, de aztán ha visszaédesgetett,megint felszívódik.

Mi tévő legyek?


25/L


2013. szept. 25. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem tudtok miről beszélgetni... akkor ebben már nemigen van jövő.
2013. szept. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit kell ezen túlbonyolítani... Az élet túl rövid hogy akár egyetlen napot is elpazarolj egy olyan emberre aki így áll hozzá a kapcsolathoz.

Szakíts, éld az életed, aztán ha úgy adódik találsz egy rendes fiút aki szeret téged, jobban mint magát és boldog leszel.

2013. szept. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ismerős a szitu... bár engem általában minden nap felhív, de mintha beszélgetni már nem nagyon akarna... amin persze én is kiakadok...:S

Szerintem légy türelmes, ahogy kérte, de ne találkozzgass vele, hátha megjön az esze, hogy ne csak szex miatt találkozzatok már.

2013. szept. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jó lenne végre lezárni az egészet, de nem könnyű. Egyrészt,hogy sok ideje együtt vagyunk és nem egyszerű elengedni (de ettől a kapcsolattól már nem sok jót remélhetek), másrészt volt már rá példa,hogy szakítani szerettem volna, de utána mindig megsajnáltam, miközben könyörgött, ígérgetett,hogy megváltozik. Szóval én is hibás vagyok,hogy nem vagyok elég határozott vele szemben. Egyébként köszönöm az eddigi válaszokat!
2013. szept. 25. 18:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Megoldható lenne, hogy gyakrabban találkozzatok? Ti mit szólnátok hozzá?
2013. szept. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem az a probléma, hogy nem lenne megoldható, hanem ő egyszerűen beéri ennyivel.Számára ez egy idilli kapcsolat,hogy hetente egyszer találkozunk, azonkívül alig beszélünk egymással, mert szemmel láthatóan őt már nem érdekli ez az egész.Viszont neki már ahhoz sincs kedve,hogy esetleg új lánnyal ismerkedjen (hiszen a miénk már ellaposodott, ez egyértelmű).

Szóval ha nincs ló, jó a szamár is (jelen esetben én)?

2013. szept. 25. 18:40
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha neked ez nem jó, (márpedig ki nevezné ezt kapcsolatnak?!) akkor hagyd ott végre!

Az meg ne érdekeljen, hogy neki van-e vagy nincs kedve másik lányt keresni. Elkényelmesedett...:s én is át tudom ezt érezni valamennyire, csak nekünk nincs lehetőségünk többet talizni.

2013. szept. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!