Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek fontos vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fontos vagyok a barátomnak?

Figyelt kérdés

Egész héten távol vagyunk egymástól, csak telefonon tudjuk tartani a kapcsolatot. Ő dolgozik, én sulizok, így le vagyunk foglalva, mégis azt érzem, hogy nekem sokkal jobban hiányzik ő, mint én neki. Minden nap beszélünk, de csak este, amikor már aludni készülünk. Igaz, kevés a szabadideje, (mert a munkája olyan) de miért mindig késő este jutok csak eszébe?! Olyankor már nem is nagyon tudunk érdemlegesen ,,foglalkozni" egymással, mert mindketten fáradtak vagyunk. Elmondjuk mi volt aznap és ennyi. Azt mondja szeret és fontos vagyok számára, de ez a hétköznapok alkalmával valahogy nem érződik nekem eléggé.

Én nap közben is szoktam néha rá gondolni, olykor küldtem is neki egy-egy üzit, de ő magától nem igazán.

Hétvégén, amikor találkozunk, minden nagyon jó, akkor tényleg érzem, hogy fontos vagyok neki.


Szerintetek ez a távolság, a kevés szabadidő és a telefonos kommunikáció lehet az oka, hogy én így érzem, vagy ez csak indok?


2013. szept. 23. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:

nálam is ez volt amikor nem volt mellettem a barátnőm és nem is éreztem hogy szeretne és nem is mondta egyszer sem,szóval szakítottam és nem igazán viselte meg


ha nem érzed hogy szeretne akkor az valószínű úgy is van,mert a szeretetet azt azért érzi az ember

2013. szept. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vagy az van h sikertelenségek vannak a munkájában (ilyenkor tényleg csak ez megy az emberek fejében).

Vagy tényleg indok... ilyenkor tesztelheted a következő módszerrel:

1.) Hagyd h Ő hívjon, tehát ne mássz a nyakára

=> Ezzel lemérheted, hogy mennyire vagy fontos neki


2.) Ha ezen fölháborodik, akkor tuti h számítasz neki és tényleg csak a munkája miatt van ez...!

=> Ez a legjobb eset ami előfordulhat


3.)Ha nem reagál rá különös képpen, akkor nem érez akkor vonzalmat irántad, de nem is akar elveszíteni, mert mása nincsen

=> Semlegesen viszonyul hozzád, de nem akar elveszíteni


4.) Ha lazul a jelenlegi helyzet az rosszat jelent.

=> Remélem nem fog megtörténni, de ilyenkor ha nem szeretnéd elveszíteni, mindenképp vhogy erősítsd meg a kapcsolatotokat.



FONTOS: Ne csináld 2-3 napnál tovább, mert ez ugyebár gyengít a kapcsolatotokon, hiszen Te engeded a gyeplőt, az a kérdés, hogy Ő ettől szorosabban fogja, vagy engedi el jobban...

Ha bármilyen kis jelét látod a kapcsolat gyengülésének, azonnal hagyd abba és helyzettől függően keresd Te.



A Szociális helyzet létrejötte a távolság miatt adódott és a délelőtti elfoglaltságok miatt. Ezzel a Pszichológiai eszközzel lehet kezelni, de nagyon vigyázni kell vele.

Módszertan: Egyszerűen/magyarul: "Gyeplő játék"


Remélem tudtam segíteni és érthetően elmagyarázni a szakszöveget.


Egy Pszichológus

2013. szept. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a válaszokat! :)
2013. szept. 23. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!