Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek szerint jobban szereti a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerint jobban szereti a cigit, mint engem?

Figyelt kérdés

Van a bnőm jól elvagyunk... Én nem dohányzom, de ő igen. napi 1 doboz elmegy. Szeretem, de nagyon zavar, sokszor van, hogy megkérem valamire, amit én megtennék nem első kérésre, de ő meg sokszor mondja, hogy: Várjál, még elszivok elötte egy cigit... Jó, ez nem akkora nagy gond, de zavar, hogy cigizik, a szaga, meg ilyesmi...

És volt egykis összeszolalkozás, mert nem tetszett neki egy-két dolog, mert nem csináltam meg...mindegy lényegtelen. És most lehet fujjolni, de mondtam neki, hogy nekem meg nem tetszik, hogy dohányzik, és igazán leszokhatna értem... Erre: "Hát, a te kedvedért nem fogok leszokni"... Aztán ott is hagyott... És ezt eléggé gúnyosan mondta... Azt hittem ugy van velem, mint én vele, hogy öt a legjobban szeretem... Sokszor volt, hogy lemondtam haverokkal összejövetelt, amit előre 2-3 hétre megbeszéltünk, és 1 héttel a dolog elött kiderült, hogy a családjában lesz ünnep... elmentem... nem is 1 ilyen volt... Erre meg Ő ezt mondja...

Akkor ez lényegébe azt jelenti, hogy jobban szereti a cigit, mint engem?


2009. nov. 6. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:
nem. csak te nemtudod h ez mennyire idegesítő...összejöttékl vele, tudtad h cigizik....mostmeg jön a hülye zsarolgatás h szokj le értem???? ez baromi idegesítő. ezzel semmit sem fogsz elérni, csak azt h vezsekedni fogtok és a végén otthagy. és ha ezt így folytatod tovább akkor igen, a cigit jobban fogja szeretni nálad.
2009. nov. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát sajna az ő gondolkodásmódját, mára szervezete irányítja..
2009. nov. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik,hogy nem becsül meg Téged eléggé,vagy lehet,hogy azt hiszi,hogy ettől menő lesz.Itt nem a cigi a lényeg,habár elég durva volt a beszólása,hanem az,hogy miként viselkedik veled.Márpedig a leírtak alapján ő csak úgy veled van,nem szerelmes beléd.Én is dohányzom,de sosem mondanék ilyet a barátomnak,mert nyilván Ő a legfontosabb.Amikor meg együtt vagyunk,akkor nem gyújtok rá,ennyi.Tehát ez megoldható dolog,nem a cigi a hibás,hanem maga a lány,ha ennyire semmibe vesz Téged.Sajnálom,de szerintem jobbat érdemelsz!
2009. nov. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Összejöttem vele, mert nem ismertem eléggé... Engem mindig valahogy "átvernek" amig nem ismerem őket meg eléggé, tetszenek... Fél éve vagyok vele együtt, szóval nem olyan sok idő az... gondoltam, jobb ha elbeszélgetek vele, és ha még mindig ezt mondja keresek egy "normálisabb" lányt...
2009. nov. 6. 19:47
 5/10 anonim ***** válasza:

A cigaretta függőséget okoz.

Hatalmas akaraterővel lehet csak leszokni róla. Előfordul olyan, hogy terhes nő képtelen letenni - miközben tudja, hogy torz, beteg babája születhet tőle.


Ezek után nem tudom, mit vársz. Veheted úgy, mintha kábítószeres lenne: ha ÍGY IS elfogadod őt, akkor ő a te társad. Ha meg nem, akkor búcsúzzatok el.

2009. nov. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

higyjétek el....akármennyire is szereti a dohányos a párját, ha a párja ilyet vég a fejéhez, hogy szokj le értem, a 90%-a NEM szokna le. ez nemígy működik.

amikor összejöttek, vállalták egymást, jó és rossz szokásaikkal EGYÜTT!!!

2009. nov. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kicsit más a haverok lemondása és a cigiről leszokás. Én nem dohányzom, de apám 35 éve igen. A cigi brutális lelki függőséget okoz, és valóban "csak úgy", kérésre nem fog leszokni valószínűleg. Nem azért, mert nem szeret, hanem mert brutális akaraterő kell hozzá, amit az emberek többsége csak "vészhelyzetben" tud összegyűjteni. Volt olyan ismerősöm, aki letette a cigit. Egy hónapig bírta. Maradandóan akkor szokik le a legtöbb ember a cigiről tapasztalatom szerint, ha a) nincs pénze rá, b) közvetlen életveszéllyel (vagy érszűkület miatti végtagelhalással) fenyegeti őt a dolog.


Plusz eleve összevesztetek, ilyenkor biztos, hogy nem fog "szót fogadni". Én is ilyen vagyok: ha összezördülés hevében valaki elkezd nekem tanácsot osztani mit kéne (vagy nem kéne) tenni, jó eséllyel elküldöm a bús francba.


Ha komolyan zavar, akkor ezt kicsit korábban kellett volna mondani neki. De ha komolyan el akarod érni, hogy leszokjon, akkor ezt olyankor beszéld meg, amikor mindketten nyugodtak vagytok. Ha sikerül is, mindenképpen hosszú és nehéz lesz. És szinte biztos, hogy ha leteszi, egy jó darabig frusztrált és harapós kedvű lesz.

2009. nov. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem maga a kérdés a lényeg, hanem az hogy így beszél veled. Ha nem tisztel akkor nincs értelme az egésznek.
2009. nov. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Elhiszem, hogy nehéz leszokni róla, de megse probálná... meg amiket mond... egyáltalán nem úgy tűnik mintha csak akár 1% ban is leakarna szokni...nem csak miattam, de azis baj, hogy olyan rossz, mikor majdnem megfullad, mert ugy köhög...:S Sajnálom... már mondtam neki, hogy nem elsz ez így jó, mert nem tesz jót az egézségének, de nem érdekli... azt mondja, ha megkell halnia, akkor megkell halni... hát igen... de nem mindegy hogy 35 évesen, vagy 85 évesen....
2009. nov. 6. 19:57
 10/10 anonim ***** válasza:

Soha ne akarj megváltoztatni egy embert, nem lesz jó vége.

Ha a barátnőd dohányzik, te meg azt kéred tőle, hogy miattad, érted szokjon le... ez így nem fog menni. Ha ezt nekem mondaná valaki, akkor annyi lenne a kérésem, hogy ő meg miattam, értem fogadja el, hogy ez van. Ha te kérhetsz ilyet, akkor ő is, így igazságos.

Értem én, hogy a dohányzás egészségtelen és aggódsz érte, de te is értsd meg: ez az ő dolga, véleményed lehet, de dönteni neki kell a leszokásról.

Nem vagyok dohányos, de ha valaki engem egy rossz szokásom miatt állandóan macerálna, akkor az illető alighanem ritkán látna, mert megunnám az állandó piszkálást.

Az meg, hogy a cigit jobban szereti-e, mint téged, hibás kérdés. Mondd, szerinted hogy lehet ezt a kettőt összehasonlítani?

2009. nov. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!