Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek a páromnak 26....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a páromnak 26. szülinapjára? Autószerelő és olyan ember aki nem szereti a haszontalan dolgokat, dísztrgyakat. Mindene van tudomásom szerint amire szüksége van.5-10. 000 Ft értékben gondolkodom.

Figyelt kérdés
2010. márc. 7. 20:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hozass neki jó sok rossz autót:D
2010. márc. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
biztos tetszene neki egy szép dísz autó
2010. márc. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
USB-s Művaginátort nyögő programmal:)
2010. márc. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ha egy dísztárgyat akarsz ami hasznos akkor vegyél egy dísztárcsát neki.
2010. márc. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Azon már kapsz egy jó kis vibrátort, és lepd meg este!

Persze ő csak használni segítsen, és arra vigyázz hogy nehogy arra gondoljon hogy helyette van!

Hanem egy játék!!!

2010. márc. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hat talan olyasmit, amivel le tudja mosni a kezerol az oljajat. Ha nem venne rosszneven! De az hasznos. Pl. az ultraderm. Az mindig kell. Vagy ilyesmit. Szerszamot ne, mert azt o tudja, hogy mi a jo es mi kell neki. Csinalj egy kis csomagot es az ultraderm melle, kezapolot, stb is tehetsz. En ennek orulnek
2010. márc. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem egyszerűen csak csinálj neki vmi finom sütit...megeszitek ketten és az tök jó:)
2010. márc. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
vegyél neki egy auto formáju egeret. vateran nagyon sokat találsz, vagy spar supershop pontokon is tudsz. szerintem örülne neki..
2010. márc. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezen az áron már lehet venni profi fémházas LED-es elemlámpát. Hibakeresésnél az erős szúrófény jó szolgálatot tehet.
2010. márc. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

átlag autoszerelő pont a saját kocsijába nem vesz meg mindent...

én épp ezért szoktam előtte 1-2 honappal tudakolózni finoman,hogy "ha lenne időd és pénzed,mit vennél és csinálnál meg rajta"...2 hét és elfelejti:D utána meg meglepődik,hogy honnan tudom mit akar venni bele...

2010. márc. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!