Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Alapvetően ambiciózus, határozott ember vagyok. A történet eléggé bonyolult de nem akarok regényt írni úgyhogy lesarkítom.


Pár hónapja megismerkedtem egy lánnyal interneten. Nagyon közel kerültünk egymáshoz úgy érzem, én talán jobban is mint kellene. Mikor ezt elmondtam neki olyannal jött hogy még nem tette túl magát az exén(már fél éve vége). Hazudnék ha azt mondanám el tudom fogadni.


Párszor már "csalódtam" benne és már többször hagyni kellett volna egészet de sajna nem megy. Ami tőlem telik minden próbáltam megtenni az ügy érdekében de semmi eredménye.


Tudom hogy hagynom kéne, tudom hogy már rég hagynom kellett volna, tudom hogy nem éri meg de nem megy egyszerűen. Most nem elég hogy idő meggyógyít, mert tényleg nem segít jelenpillanatban.


Teljes mértékben tanácstalan vagyok :(


2013. szept. 25. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Le írtad mit kéne tenned. Ehhez mi mit tegyünk hozzá?
2013. szept. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom hogy mit kéne tennem, de én nem akarom/vagyok rá képes. Ezen kívül mit tudnék tenni a dolog érdekében.
2013. szept. 25. 20:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Találkoztatok már?Az nem derült ki a szövegből.

Milyen téren csalódtál benne?Semmi konkrétumot nem írsz.

2013. szept. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!