Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem a barátnőmet, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a barátnőmet, de hiányérzetem van, amikor igazán dögös csajokat látok, mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Jól kijövünk a barátnőmmel, sok a közös dolog, elvileg minden oké.. De akárhányszor az utcán, vagy bárhol máshol igazán dögös, szexi nőket látok, van bennem egy rossz érzés, egy hiányérzet, hogy a barátnőm nem ilyen. Nem csúnya, de felé nem érzem ezt a "wow de jól néz ki" érzést, és őszintén szólva ez hiányzik nekem..

Szerintetek ilyen helyzetben mit tegyek? Próbáljam elnyomni ezt az érzést, vagy érdemesebb továbbállni?


2013. szept. 20. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Dugd meg aki ilyen wow de jól néz ki
2013. szept. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Megcsalni nem tudnám, én képtelen vagyok ilyesmire
2013. szept. 20. 21:38
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha továbbállnál, akkor se kaphatnád meg a 10/10-es csajokat, de barátnőd se lenne!
2013. szept. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hulye vagy :/
2013. szept. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
3-as, azt honnan tudod?
2013. szept. 20. 21:39
 6/9 anonim ***** válasza:
sztem állj tovább még akkor is ha sose kapsz meg egy ilyen bomba csajt se...persze nem tudom hogy nézel ki, de gondolom nem véletlenül van átlagos külsejű barátnőd..
2013. szept. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szeretnék amúgy megszabadulni ettől az érzéstől, és egyszerűen nyugodt és boldog lenni a barátnőmmel.. De nem tehetek róla, próbálok nem gondolni erre, mégis mindig előjön, ha meglátok egy ilyet.
2013. szept. 20. 21:51
 8/9 anonim ***** válasza:
hát, szerintem ha szereted a barátnődet, akkor nem azt írnád, hogy "elvileg minden oké". bizonyos mértékig természetes, hogy megnézel más csajokat, de ha rájuk is vágysz, és a barátnőd nem tetszik külsőleg, és úgy érzed, nem is fog, ne csessz ki magatokkal. állj tovább
2013. szept. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor nem szereted a barátnődet. És inkább szakítsatok, de ne áltasd, hogy ilyen szép meg olyan szép. Majd egyszer jön egy fiú akit nem fog érdekelni rajta kívül senki más, én neki ő lesz a legszebb. Hát ez a fiú nem te vagy.
2013. szept. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!