Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van, egy fiú aki csak enni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van, egy fiú aki csak enni jönni jön át hozzám?

Figyelt kérdés

Pérkapcsolatban élek, 1 éve élünk együtt,már nem az igazi semmi.. Neki van valami csaj,a pénz miatt vagyunk együtt! ezt megmondtuk egymásnak,énis elkezdtem ismerkedni,sajnos:(

Van egy 27 éves fiú,aki az családjával él,a fiút már ki akarják tenni Otthonról.. se munkája se semmije..

Tudja,hogy hol lakom,és mindig át jön hozzám enni,amit a barátom és én veszek,kicsit már szarul érzem magam a srác mindig iszik,és tiszta hülye,mindent szét tör stb,a laptopomat is szét törte,most a barátom gépéről írok..:S az a baj,hogy Automatikusan jön át pedig nem hívom:S és mindig azzal jön,hogy jaj őt kiteszik otthonról,és költözzek vele össze,és én tartsam el.Szerintetek??



#kéne tennem #nem birom le rázni
2013. szept. 16. 17:24
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Hogyan tudnám le rázni??
2013. szept. 16. 17:25
 2/11 anonim ***** válasza:
van kulcsa? Minek engeded be? Károsodott az elméd???
2013. szept. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mondj neki nemet. Most nem jöhetsz be, meg ilyenek.
2013. szept. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

kamu


Viszont sajnos tényleg vannak ilyenek, nem értem őket...

2013. szept. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A kérdésed színvonala alapján nem lehetsz több 12 évesnél, de nagyon félek tőle h lényegesen több vagy.


Mi mondjuk meg neked h hogy NE engedj be valakit a lakásodba?

2013. szept. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Jó de mondom neki,és nem érti MEG!!!!!!!
2013. szept. 16. 17:30
 7/11 anonim ***** válasza:
Kezdj el sz.r kajákat főzni, és leszokik az ingyen "menzáról" :D
2013. szept. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezt már kiírtad egyszer... Szerintem még mindig nyomorék vagy, minek foglalkozol vele? Minek engeded be?
2013. szept. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem engeded be az ajtón. Ha betöri rendőrt hívsz.


Tényleg, általánost már kijártad?

2013. szept. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
:D Igen tényleg élég hülye vagyok..:(((
2013. szept. 16. 17:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!