Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy viselitek/kezelitek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy viselitek/kezelitek, ha valaki nyíltan nyomul a barátotokra/barátnőtökre?

Figyelt kérdés
Annak ellenére, hogy egyértelműen tudják, hogy Ti vagytok neki..

2013. szept. 26. 17:12
1 2
 1/16 anonim válasza:
Engem idegesít nagyon.
2013. szept. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%

Semmit. Ásó van, a kert nagy, no problem.


Viccen kívül: ha van párom és nyomul rá valaki, én nem szólok semmit, ezt neki kell lerendeznie. És ha vele vagyok, nyilván bízom benne annyira, hogy úgy gondoljam, meg is teszi.

2013. szept. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Rosszul esik, holott tudom, hogy azért nyomulnak rá, mert jól néz ki. (ez viszont jól esik, de nem nyomja el a rossz érzést.)
2013. szept. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ez kapcsolat függő volt nálam mindig. De egyértelműen tiszteletlenségnek vettem.

Az első barátomnál volt ilyen, de ott nem féltem. Kedvesen megmondtam a barátomnak, hogy én nem leszek ennek a közjátéknak a szereplője inkább megyek másfelé, ő meg döntse el, hogy még hagyja szenvedni a csajt egy ideig vagy gyorsra zárja a történetet.

Én elvonultam.

2013. szept. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
#2 Hiú reménnyel könnyebb lerázni mint elutasítással.
2013. szept. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem érdekelne. Ha elhagy, akkor hülye, megérdemli.
2013. szept. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Egyszer szemet hunyok felette. Ha nem tágít, úgy kiosztom, hogy hazáig patakzani fognak a könnyei.
2013. szept. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nekem nagyon-nagyon rosszul esik ez a tiszteletlenség. Személy szerint elég erős lenézésnek élem meg. :-(

2013. szept. 26. 17:28
 9/16 anonim ***** válasza:
Én se szeretem de bízom a páromban ilyenkor mást úgysem tehetek :O Manapság sajnos nagyon sok emberben nincs tisztelettel mások iránt és ez egyre általánosabb sajnos!!! :$
2013. szept. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Rosszul,és idegesítene.

De nem nekem kellene megoldani a helyzetet,mert az olyan lenne,mintha a párom nem akarná lerázni.Az még jobban idegesítene.

2013. szept. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!