Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan győződhetnék meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győződhetnék meg arról, hogy a párom megcsal-e?

Figyelt kérdés

Azt gondoltam, hogy az ember felnőttkén el tudja dönteni, hogy neki mi a jó és mi a rossz. Azt gondoltam, hogy az emberek képesek őszintén beszélni az érzelmeikről és azt is képesek megbeszélni a párjukkal hogyha valami nem stimmel.

Na pontosan én is ezt érzem, hogy valami nem stimmel a párommal. Szeretném kideríteni hogy igazat mond-e vagy hazudik és kifogásokat keres mindenre.

Tippeket és ötleteket szeretnék arra vonatkozóan, hogy "lebuktathassam".


2013. szept. 26. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
nem tudjuk h mi az alapszitu.. igy nehéz ötleteket adni..
2013. szept. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem leirhatnád kicsit bővebben a dolgokat. :)

Honnan veszed,hogy megcsal? Mi nem stimmel vele? Mire keress kifogásokat?

2013. szept. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kezdjük az "elején". 2 hónapja történt, hogy elkezdett furcsán viselkedni, nem szólt hozzám, nem kommunikáltunk, tényleg semmi, mintha vad idegenek lettünk volna egymásnak. Aztán egyik nap kíváncsiságból belenéztem a gépébe, ameddig ő fürdeni ment. És akkor láttam, hogy a chat.hu oldalán kezdő melegnek kiadva magát pasit keres. Pár nappal később ugyan azzal a névvel egy szexpartner kereső oldalon is megtaláltam, ott viszont nőket keresett Nagyon kiakadtam, bár ő nagyon tagadta az egészet, de számomra egyértelmű volt a helyzet.

Mindketten adtunk magunknak egy kis időt és leültünk megbeszélni. Megegyeztünk, hogy nem hánytorgatjuk fel a múltat és tiszta lappal kezdünk mindent előröl. Én azóta is tartom magam ehhez, de azt vettem észtre, hogy megint kezdődik a dolog előröl azzal a különbséggel, hogy, most beszélünk egymással.

2013. szept. 26. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!