Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk?! Miért mindig a feltűnős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk?! Miért mindig a feltűnősködő lányokra buktok (pl:hangosabban beszélnek fiú közelében. )? Mi nem tetszik egy olyan lányban, aki pl: kicsit csendesebb, sportosabb (pl: futni jár plázázás helyett)?

Figyelt kérdés
2013. szept. 26. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:

sztem ez nem igy van, ahogy gondolod:)


23L

2013. szept. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

NE ÁLTALÁNOSÍTSUNK MÁR!

Én a visszahúzódóbb lányokra "bukom".

2013. szept. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Uhh, komoly eséllyel pályáztál volna nálam, ha nem sütöd el a napi 300. általánosító kérdést. Sajnálom, elbuktál nálam.
2013. szept. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat, hogy általánosítok! de rengeteg olyan fiú van.. Tisztelet a kivételnek! nekem olyan fiú kell!:)
2013. szept. 26. 17:51
 5/8 anonim ***** válasza:

Te vagy az Zsófi?:D

Ha igen,akkor imádlak:D <3

Egyébkènt kérdésedben a válasz..mert feltűnőbbek,nyíltabbak.Te melyik pasit veszed? Aki középen áll,viccel,nevet,pörög vagy aki a sarokban ül és meg se mukkan?

Ők tapasztaltabbak,jobban fogadják a közeledést,nem úgy mint sok csendes lány aki zavarában a fiú felé se mer nézni ezzel azt az érzetet keltve hogy lesz**ja..

Másrészt ők sokkal inkább jelen vannak ismerkedő helyeken.Nem fogjuk rátörni az ajtót az otthon ülő lányra bármennyire csinos is.

17/F

2013. szept. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Erdekes en ezt inkabb forditva vettem eszre.
2013. szept. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez sztem olyan értelemben logikus, hogy arra figyel fel az ember, ami feltűnő... bár néha én is nézek, milyen harsány, közönséges csajokra buknak egyes srácok.
2013. szept. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem vágyom feltűnősködő lányra viszont veled se hiszem, hogy ellennék a kérdésedből ítélve. Szerintem te akarsz itt feltűnősködni és arra akarsz kilyukadni, hogy majd itt valaki felnéz rád, mert te már futni jársz plázázás helyett. Ebből ítélve eléggé nem vagy tisztában a dolgokkal és ahelyett, hogy ide irkálod ki(ahogy az előttem lévő mondta: "általánosító kérdésed"), ahelyett járhatnál kicsit nyitottabb szemmel és talán megtalálnád azt a fiút, aki neked kell. Mellesleg szerintem ez az egész, azért van, mert te sem veszed észre a csendesebb fiúkat és csak azokon a fiúkon jár az agyad, akik a "menő" csajokkal vannak elfoglalva.
2013. szept. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!