Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme megpróbálni?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el a középiskolát. Általánosban egy lány 8 évig osztálytársam volt, most pedig ugyan abba a suliba ment ahova én, igaz másik osztályba. barátok vagyunk szinte a legjobb barátok. Minden baját,gondját elmondja megvigasztalom és ugyanígy fordítva. Eddig is tetszett és most is tetszik. Nem tudom hogy én tetszek.e neki, de szinte suliba együtt vagyunk mindig. Mindig elmondja hogy ki teccik neki én pedig elmondom a véleményem. Nekem tetszk nagyon, lehet hogy szerelmes is vagyok de igazából nem tudom. Azért nem hajtottam rá mert nem akarom hogy egy egy napos kapcsolat legyen hanem hosszú. Van értelme megpróbálni vagy inkább hagyjam. Mi 2-en nagyon jól el vagyunk és szerintem még szorosabb a baráti kaplcsolat mind volt. Megpróbáljak udvarolni vagy ne? És ha em viszonozza?? Barátságból lehet szerelem??
2013. szept. 26. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd, hogy magától alakuljon, de tartsd szem előtt a célt. 16-17 éves korotokra simán kiforrhatja magát.
2013. szept. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kockázatos, mivel hát ha nem viszonozza, akár a barátságnak is annyi lehet.
2013. szept. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elég rossz helyzet. Ha elmondod, akkor lehet, hogy visszautasít, lehet, hogy nem. De ha nem mondod el, akkor előbb-utóbb elhidegültök egymástól, mert te sokkal többet érzel iránta. Ha látod bármi jelét annak, hogy tetszel neki, szerintem próbáld meg :)
2013. szept. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!