Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk lányok! Gáz a kicsi mell?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk lányok! Gáz a kicsi mell?

Figyelt kérdés
17 evesen h kicsi akk már nem lesz nagyobb? (A-legkisebbnel egy szammal nagyobb asszem) És fiúk, taszitó h kicsi a mellem?

2013. szept. 26. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem gáz és nem taszító.Sokaknak tetszik

F20

2013. szept. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Intoxcation ***** válasza:
100%

Nem feltétlen kell nagynak lennie, ha szép. Erről ugye lehet válogatni, melyik pasinak mi jön be...

Szerintem egyáltalán nem gáz. Csak egyet kérek: Ha valaki egyből azt mondja, hogy gáz: Semmiképp ne menj el műtétekre... általában ezzel szokták elrontani magukat a lányok.

2013. szept. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Emberek ***** válasza:
67%

nekem egyeltalán nem taszító. nem azt mondom, hogy nem számít, de nem az az elsődleges, hogy mekkora a melle egy lánynak.

sőt mi több a barátnőmnek sem orbitális méretűek, de engem nem érdekel. így szeretem ahogy van, és kész. na meg ha valaki az alapján ítél, hogy hogy nézel ki, akkor az illető egy felszínes ember, és nem tud semmit sem a belső értékekről

16/f

2013. szept. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Pain for Pleasure ***** válasza:
100%
Nem gáz, nem tehetsz róla, hogy ekkora. Az enyém is kicsi és úgy vagyok vele, ha nem tetszik valakinek nem kell rám nézni. Normális fiú nem a mellméret alapján választ párt.
2013. szept. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nyam-nyam, fincsi kicsi mellek, imádom őket. :$$
2013. szept. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem gáz. Az összkép számit :)
2013. szept. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Most járok a harmadik barátommal (velük feküdtem csak le), de bármikor ruha nélkül voltam, akkor is olyan őszinte csodálattal néztek rajtam végig (igen, a kicsi melleimen is), hogy megtanultam, hogy ez nem gáz.

Attól még persze vannak pasik, akiknek csak a nagy jön be, de egy kapcsolatban, ha szerelmes beléd a pasi, akkor ez úgyse érdekli.

Na meg az alakodon ezen kívül bármin alakíthatsz mozgással, szóval a többi lehet tökéletes. ;) :)

22L

2013. szept. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Dehogy baj :) az én egyik volt barátnőmnek se voltak nagyok ennyi idősen,de mostanra 20évesen szép kis tenyeres lett biztos fog még nőni.
2013. szept. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én inkább a kis cickókért vagyok oda.
2014. jan. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!